خودروها خودروها

اعلام شرايط فروش خودروهاي کيا سورنتو و کارنز با موتور قدرتمند GDI

اطلس خودرو 8 سال پیش
اعلام شرايط فروش خودروهاي کيا سورنتو و کارنز با موتور قدرتمند GDI

شركت اطلس خودرو نماينده رسمي كيا موتورز در ايران، به تازگي نويد ورود دو خودروي جديد اين شركت به بازار ايران را داده است. مدلهاي 2015 کيا سورنتو و کارنز، محصولات جديد اطلس خودرو براي بازار ايران هستند که اين شرکت در حال حاضر فروش علي الحساب اين دو خودرو را با موعد تحویل 150 روزه با احتساب سود ويژه مشارکت به صورت روز شمار از طريق نمايندگان مجاز خود، در سراسر ايران آغاز كرده است.
خودروي سورنتو 2015 ، که سابقه حضور در بازار ايران را دارد و نامي آشنا براي ايرانيان است، اين بار با ظاهري متفاوت، قدرتمند و درخشان در بازار خودرو و در اين كلاس، خواهد درخشيد. اين خودرو با ظرفيت 7 سرنشين در کلاس SUV قرار دارد و از مزاياي رقابتي آن استاندارد يورو 6، حجم موتور cc 2400 از نوع GDI و قدرت 188 اسب بخار است. از ويژگيهاي رفاهي اين خودرو مي توان به سانروف پانوراما ، ترمز پارک الکترونيکي ،سيستم حافظه يکپارچه فرمان ،انتخاب نوع رانندگي، دريچه هوا براي سرنشينان رديفهاي عقب ،گرمکنهاي صندلي رديفهاي جلو و عقب خورو و آپشنهاي بسيار متنوع ديگر را نام برد .
خودروي کارنز 2015 ، که پيشتر نمونه قديمي آن در بازار ايران عرضه شده بود و اقبال خوبي در ميان ايرانيان داشت، اين بار با تفاوت ظاهري فراوان با نسل قبلي خود، در بازار ايران حضور پيدا کرده است. اين خودرو با ظرفيت 7 سرنشين در کلاس MPV قرار دارد و از حجم موتور cc 2000 از نوع GDI و قدرت ١٦٦ اسب بخار برخوردار است. از ويژگيهاي رفاهي اين خودرو مي توان به سانروف پانوراما ، ترمز پارک الکترونيکي ،سيستم کنترل پايداري ،سيستم کنترل ايستايي در سربالايي ، سيستم کمکي پارک هوشمند و آپشنهاي متنوع ديگر را نام برد .
از مزاياي نسل جديد موتورهاي GDI کيا موتورز، مي توان تزريق مستقيم سوخت داخل سليندر را اشاره کرد که راندمان حجمي سيلندر را افزايش داده و نيروي حاصل از احتراق را بيشتر مي کند و در نتيجه با کاهش چشمگير مصرف سوخت، موجب افزايش نيروي خروجي موتور مي گردد.
علاقمندان مي توانند جهت کسب اطلاعات تکميلي به وب سايت شرکت اطلس خودرو به آدرس www.atlaskhodro.com و يا به صورت حضوري به يکي از عامليتهاي رسمي اين شرکت در سراسر کشور، مراجعه فرمايند.

منبع :http://atlaskhodro.hyperclubz.com
9 نفر این را می پسندند
در حال نمایش 0 دیدگاه از 0 دیدگاه