جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

گوارديولا: اميدوارم با کي‌روش قهرمان شويد

علی فتحی 7 سال پیش
گوارديولا: اميدوارم با کي‌روش قهرمان شويد

براي هاشميان آرزوي موفقيت دارم .

سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ ابراز اميدواري کرد تيم ملي فوتبال ايران با کارلوس کي‌روش قهرمان آسيا شود.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان میهمان ویژه دیدار افتتاحیه جام جهانی هندبال بود. در شرایطی که شاید اگر این مربی در کشورمان بود هرگونه دسترسی به او دور از ذهن بود اما میزبان قطری محدودیت چندانی برای مصاحبه با سرمربی بایرن ایجاد نکرد و او هم با خوشرویی پاسخگوی سؤالات خبرنگاران ایرانی بود.

پپ گواردیولا در مورد اینکه چرا مانوئل نویر نتوانست عنوان برترین بازیکن سال 2014 جهان را کسب کند، گفت: نویر قطعاً شایسته بود و البته نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. او یک بازیکن حرفه‌ای است و خودش بهتر می‌داند چگونه با این مسئله برخورد کند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره وحید هاشمیان و بعد از اینکه متوجه شد، منظورمان مربی جوان ایرانی است که در تمرینات بایرن مونیخ حاضر شده بود، گفت: نکته همین است که یک مربی به دنبال بیشتر دانستن باشد. امیدوارم این مربی جوان موفق باشد و خوشحالم که اگر در مسیر آینده به او کمکی کرده‌ام.

گواردیولا درباره کتاب‌های فوتبالی‌اش و توجه دیگران به آنها تأکید کرد: هر فردی نظراتی دارد.

وی در مورد دوستی‌اش با خولیو ولاسکو، سرمربی آرژانتینی پیشین تیم ملی والیبال ایران، هم با لبخند به گفت: او مرد بزرگی است.

پپ گواردیولا همچنین سؤال درباره احتمال بازگشتش به بارسلونا را بی‌جواب گذاشت.

گواردیولا همچنین در حاشیه افتتاحیه جام جهانی هندبال پاسخگوی سؤالات دیگر خبرنگاران ایرانی بود.

وی در مورد حضورش در دیدار افتتاحیه مسابقات جهانی هندبال اظهار داشت: با توجه به حضور بایرن مونیخ در قطر فرصت مناسبی بود تا بتوانم یک ورزش دیگر را هم از نزدیک ببینم. بازی تیم‌های ملی هندبال برزیل و قطر آن قدر هیجان داشت که تا پایان آن در سالن ماندم.

گواردیولا در مورد شرایط تیم بایرن مونیخ و اینکه آیا آنها مدعی قهرمانی در اروپا هستند؟ گفت: شرایط تیم ما خوب است و اردو خوبی در قطر داشتیم. چرا که نه؟! ما حتماً برای موفقیت در اروپا تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ درباره شناخت خود از تیم ملی فوتبال ایران گفت: می‌دانم که ایران در جام جهانی حضور داشته است اما ما تمرکزمان روی تیم خودمان است.

گواردیولا در مورد شناختش از فوتبال قطر گفت: این کشور در حال پیشرفت در فوتبال است و با توجه به امکانات خوبی که در دوحه وجود دارد چندین سال است که اردوهای بایرن مونیخ در این کشور برپا می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اطلاع دارد ایران و قطر هم‌اکنون در جام ملت‌های آسیا حضور دارند، گفت: همانطور که گفتم تمرکز ما روی کار خودمان است اما برای تیم ایران آرزوی موفقیت دارم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد کی‌روش هم خاطر نشان کرد: او بی‌تردید یک چهره شناخته شده است و حضورش برای شما مفید خواهد بود. برای‌تان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با کی‌روش قهرمان آسیا شوید.

منبع :http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1197910&tit...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب