جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

روس‌ها از ستاره ايراني خود رونمايي کردند

فریبرز ویسی 8 سال پیش
روس‌ها از ستاره ايراني خود رونمايي کردند

سايت رسمي باشگاه زنيت کازان با انتشار خبري از حضور پاسور و کاپيتان تيم ملي واليبال ايران در تيم واليبال اين باشگاه خبر داد.
[روس‌ها از ستاره ايراني خود رونمايي کردند]

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، سایت رسمی باشگاه زنیت کازان با انتشار خبری از حضور ستاره 29 ساله ایران در این باشگاه خبر داد و نوشت که معروف در حال حاضر یکی از بهترین پاسورهای جهان محسوب می‌شود و دریافت جایزه بهترین پاسور لیگ جهانی 2014 سندی بر این ادعاست. می‌توان با اعتماد به نفس گفت این بازیکن یکی از عوامل پیشرفت خیره کننده والیبال ایران بوده است، به یاد بیاورید که ایران چگونه موفق به کسب جایگاه چهارمی لیگ جهانی و مقام ششمی رقابت‌های قهرمانی جهان شد. این عناوین بزرگترین دستاورد تاریخ والیبال ایران است. معروف در کارنامه داخلی خود دوبار قهرمانی باشگاه‌های آسیا و قهرمانی کشور خود را دارد و برای تیم زنیت در مسابقات لیگ روسیه و رقابت‌های بین‌المللی شرکت خواهد کرد. اولین عملکرد او در خانه بازی یک شنبه آینده است که می‌تواند وحشتناک باشد.

زنیت کازان یکشنیه هفته آینده میزبان گروزنی است و در صورت صلاح‌دید کادر فنی معروف می‌تواند بازی در لیگ برتر والیبال روسیه را تجربه کند.

منبع :http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1197847&tit...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب