جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

واکنش عضو کمیته اخلاق به ماجرای دژاگه در آلمان

واکنش عضو کمیته اخلاق به ماجرای دژاگه در آلمان

عبدالله سمامی در خصوص اتفاقی که روز گذشته برای اشکان دژاگه رخ داد و پلیس آلمان او را به علت سرعت غیرمجاز متوقف کرد و پس از آن تست مصرف الکل وی مثبت بود، اظهار داشت: در حال حاضر چیزی در اختیار ما قرار نگرفت و در واقع تا زمانی که اصالت خبر و صحت و سقم آن برای ما محرز نشود ما نمی‌توانیم به این مسئله رسیدگی کنیم.
وی ادامه داد: در واقع زمانی ما به یک مسئله ورود می کنیم که آن موضوع در محاکم خود ما مورد بررسی قرار گرفته باشد چرا که موضوع باید مطابق قانون ما مورد بررسی قرار بگیرد. صرفا طبق یک خبری که درز پیدا می‌کند ما نمی‌توانیم به آن مسئله ورود پیدا کنیم.
عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص این موضوع صورت گرفته و حتی سایت‌های خارجی هم اشاره کرده‌اند که فدراسیون فوتبال ایران در قبال خالکوبی دژاگه برخوردی داشته و حالا باید واکنش فدراسیون را دید، گفت: من در حیطه وظایف کمیته اخلاق صحبت می‌کنم و سایر مسائل مربوط به خود فدراسیون فوتبال می شود که باید مسئولان در مورد آن صحبت کنند اما همانطور که گفتم مسئله‌ای که به ما مربوط می‌شود باید مطابق احکام خودمان مورد بررسی قرار بگیرد.
سمامی در مورد اینکه آیا قرار است عصر امروز جلسه‌ای داشته باشند یا خیر، گفت: با توجه به اینکه نزدیک عید فطر هستیم به احتمال زیاد جلسه ما هفته آینده برگزار خواهد شد و به پرونده‌های موجود رسیدگی می‌کنیم.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/598910/واکنش-عض...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب