جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

اظهارات کمیل قاسمی پس از المپیکی شدن

اظهارات کمیل قاسمی پس از المپیکی شدن

کمیل قاسمی پس از غلبه بر پرویز هادی و کسب مجوز حضور در المپیک 2016 ریو اظهار داشت: کشتی سختی بود و استرس بالایی داشت. خدا را شکر می‌کنم که دوباره توانستم در این کشتی سنگین خودم را نشان بدهم.
وی درباره شکست مقابل هادی در پیکار نخست گفت: سبک مبارزه‌ام را تغییر دادم و خدا را شکر نتیجه داد. به طور حتم برای حضور در المپیک با آمادگی مطلوبی شرکت خواهم کرد.
کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم کشورمان با اشاره به اتفاقات پس از پایان کشتی‌اش با هادی گفت: فکر نکنم در بحث داوری مشکلی وجود داشته باشد. کشتی حساس است و در این حساسیت‌ها چنین اتفاقاتی نیز پیش می‌آید. من و هادی چند سال است با هم کشتی می‌گیریم و در این مسابقات برد و باخت‌ها نیز وجود دارد. سال گذشته در انتخابی کشتی به او باختم.
قاسمی ادامه داد: هادی کشتی‌گیر خوب و یک پهلوان است. ما با هم مشکلی نداریم اما اینجا میدان مسابقه است و هر کسی که آماده باشد، برنده خواهد شد.
وی در خصوص اینکه ممکن است با جدی‌ترین رقیب خود یعنی طاها از ترکیه کشتی بگیرد، گفت: من در فینال 2014 با او کشتی گرفتم. 40 روز به مسابقات المپیک باقی مانده و کادر فنی و رسول خادم به طور حتم تدارکات لازم را می‌بینند تا با کسب آمادگی بیشتر بتوانم این رقیب ترکیه‌ای و رقیبان دیگر را شکست بدهم.
کشتی‌گیر وزن 125 کیلوگرم کشورمان در واکنش به این سوال که به شدت از سوی هوادارانش مورد تشویق قرار گرفت، تصریح کرد: باید از همه مسئولان، هوادران تشکر کنم که به من دلگرمی دادند، به خصوص همشهری‌های خودم که دست تک تک آنها را می‌بوسم که یار و یاور من بودند. خدا را شکر می‌کنم که شرمنده آنها نشدم.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/598952/اظهارات-...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب