جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

پرویز هادی: ظاهر و باطن خادم یکی نیست

پرویز هادی: ظاهر و باطن خادم یکی نیست

پرویز هادی پس از شکست مقابل کمیل قاسمی در مسابقه انتخابی المپیک وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان اظهار داشت: اگر قرار بود انتخابی برگزار کنند، این مسابقه باید فروردین‌ماه برگزار می‌شد که کشتی‌گیران تمرین داشتند و خود را برای حضور در مسابقات آماده می‌کردند. آن موقع به ما اعلام کردند با قاسمی به تورنمنت می‌رویم و هرکسی بهترین نتیجه را گرفت، به المپیک می‌رود.
وی افزود: مهم این بود که ما در تورنمنت‌ها بهترین نتیجه را بگیریم و هر کسی بهترین نتیجه را گرفت، المپیکی شود، اما نمی‌دانم چرا به یک‌باره تصمیم تغییر کرد و مسابقه انتخابی برگزار کردند.
آزادکار 125 کیلوگرم کشورمان با انتقاد از رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: خادم متأسفانه به من گفته بود که فقط به تورنمنت ارمنستان بروم و قرار نبود با کمیل قاسمی مسابقه و رودررو داشته باشیم. بعد از اینکه از ارمنستان برگشتیم، با من تماس گرفتند و گفتند جلسه گذاشته‌ایم که باید 15 روز دیگر مسابقه انتخابی برگزار کنید.
هادی ادامه داد: وقتی پرسیدم که چرا چنین تصمیمی گرفته‌اند و چرا باید مسابقه انتخابی برگزار شود، گفتند که شورای فنی چنین تصمیمی گرفته است.
وی بار دیگر از سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون انتقاد کرد و گفت: متأسفانه ظاهر و باطن خادم یکی نیست و من از این ناراحتم. مردم فقط ظاهر را می‌بینند. به ما گفته بودند رودررو مصاف نمی‌دهیم، اما برای ما مسابقه انتخابی گذاشتند.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/598948/پرویز-ها...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب