جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

صادقی: زیر کولر می‌نشینند و از تیم ملی انتقاد می‌کنند/ از صبا 450 میلیون طلب دارم

صادقی: زیر کولر می‌نشینند و از تیم ملی انتقاد می‌کنند/ از صبا 450 میلیون طلب دارم

بازیکن سابق تیم ملی ایران می‌گوید کی‌روش به خاطر منافع فوتبال ایران با همه دعوا می‌کند.

امیرحسین صادقی // صبا
امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان اظهار کرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است. یک اردو را در کردان برگزار کردیم که بسیار به ما کمک کرد. الان هم تمرین‌هایمان را در تهران پیگیری می‌کنیم تا روز به روز آماده‌تر شویم.

صادقی درباره انتقاداتی که نسبت به میانگین سنی تیم پیکان می‌شود هم گفت: سن و سال که فوتبال بازی نمی‌کند. پیکان تیم جوانی بود که به لیگ برتر آمد و اگر یک تیم می‌خواهد درلیگ برتر بماند باید چند بازیکن باتجربه هم داشته باشد تا بتواند نتیجه بگیرد. تیم پیکان فقط سه، چهار بازیکن بالای ۳۰ سال جذب کرده که مطمئنا در طول فصل تیم از تجربیاتشان استفاده خواهد کرد. این را بدانید که سن و سال برای یک مربی ملاک نیست بلکه عملکرد بازیکن است که باعث می‌شود مربی او را بخواهد. الان ریکاردو کاروالیو با ۳۸ سال سن مدافع تیم پرتغال است اما هیچ انتقادی از او نمی‌شود.

وی ادامه داد: می‌دانید چرا از کاروالیو انتقاد نمی‌کنند چون بعضی‌ها در ایران منتظر هستند ببینند در نقل و انتقالات می‌توانند بازیکنی جابه‌جا کنند یا خیر. وقتی دست‌شان از بازار نقل و انتقالات کوتاه می‌ماند به عنوان کارشناس می‌نشینند و از این تیم و آن تیم انتقاد می‌کنند. همان طور که گفتم یک تیم جوان نیازمند بازیکنان باتجربه است که نتیجه بگیرد.

صادقی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به جدایی‌اش از تیم فوتبال صبا اشاره کرد و گفت: پیوستنم به باشگاه صبا فقط به خاطر علی دایی بود. من با دایی صحبت کردم و به خاطر او قبول کردم که به صبا بروم. الان هم که از این تیم جدا شدم ۴۵۰ میلیون تومان از طلب فصل گذشته‌ام باقی مانده است. روزی یک نفر خودش را اسپانسر معرفی کرد و با همه بازیکنان وارد مذاکره شد اما دیگر آن فرد را ندیدیم که طلب‌هایمان را بدهد. الان هم نمی‌دانم مسئول باشگاه صبا کیست که به خاطر دریافت مطالباتم با او صحبت کنم. اصلا صبا معلوم نیست مسئولی دارد یا خیر.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران همچنین درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و حواشی پیرامون سرمربی تیم ملی گفت: دعواهایی که به وجود می‌آید به سود فوتبال ایران نیست و همه آن‌ها بیهوده است. کی‌روش به خاطر پیشرفت فوتبال ایران با همه دعوا می‌کند در حالی که می‌تواند بنشیند و پولش را بگیرد و مربی‌گری‌اش را خیلی ساده انجام بدهد اما او دغدغه پیشرفت فوتبال ایران را دارد و به همین دلیل با همه وارد بحث می‌شود. این وسط هیچ کدام از برنامه‌های او برای آماده‌سازی تیم ملی اجرایی نمی‌شود. کی‌روش مربی بین‌المللی و آشنا به دانش روز دنیاست. وقتی برنامه‌ریزی می‌کند و ما برنامه‌های او را اجرا نمی‌کنیم چطور انتظار داریم که تیم ملی به موفقیت برسد.

وی خاطرنشان کرد: واقعا برایم جالب است. عده‌ای زیر کولر می‌نشینند و تخمه می‌شکنند یا چای می‌خورند و در آخر هم انتقادی از تیم ملی می‌کنند که درست نیست. بهتر است بروید ببینید آن‌هایی که از تیم ملی و شخص کی‌روش انتقاد می‌کنند چه موفقیتی به دست آورده‌اند. اگر فردی باشد که تا به حال به موفقیتی رسیده باشد شاید بتوان انتقادش را قبول کرد اما وقتی که فردی از چیزی خبر ندارد و انتقاد می‌کند، کار کاملا نادرستی است.

وی همچنین در پایان درباره دیدار ایران مقابل قطر هم اظهار کرد: کار ما بسیار سخت است اما ما ایرانی‌ها عاشق روزهای سخت هستیم و مطمئنا پتانسیل این را داریم که در دیدار مقابل قطر به پیروزی برسیم. من امیدوارم بازیکنان ملی‌پوش ایران سخت تلاش کنند تا در دیدار مقابل قطر با کسب یک پیروزی شیرین، مقدماتی جام جهانی را آغاز کنیم.

منبع :http://isna.ir/news/95040107395/%D8%B5%D8%A7%D8%AF...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب