جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

لوو: ایتالیایی‌ها همیشه خوبند

لوو: ایتالیایی‌ها همیشه خوبند

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش در چارچوب مرحله یک‌چهارم پایانی جام ملت‌های اروپا 2016 تیم‌های ملی آلمان و ایتالیا بعد از آنکه 120 دقیقه 1-1 مساوی بودند، وارد ماراتون پنالتی‌ها شدند که در نهایت ژرمن‌ها با درخشش نویر پیروزی در این مسابقه را از آن خود کرده و راهی نیمه‌نهایی شدند.بعد از پایان این بازی یواخیم لوو گفت:" طبیعتا خوشحالم، فارغ از اینکه تیم حریف که بود. احساس فوق‌العاده‌ای دارم. البته فراموش نمی‌کنیم که این تورنمنت هنوز به پایان نرسیده و کار ادامه دارد.

دیدار دراماتیکی بود؛ دقیقا تا آخرین ضربه. من شرایط مشابهی را در جام جهانی 2006 مقابل آرژانتین تجربه کردم. این دیدار از نظر تاکتیکی در سطح بالایی بود. اما ما دست بالا را داشتیم. ایتالیا مهاجمان خوبی دارد اما ما آنها را مهار کردیم. گل خوردن از روی پنالتی بدشانسی بود. تصور نمی کنم ایتالیا می توانست در جریان بازی به ما گل بزند.
ما در مورد دفاع سه نفره صحبت کرده بودیم. واقعا لازم بود که کمی تیم را تغییر بدهیم. ایتالیا تیم متفاوتی نسبت به اسلواکی است. آنها با دو مهاجم نوک بازی می کنند و دو بال که در جلوی زمین حضور دارند. آنها از کناره ها به سمت داخل بازی می کنند و تلاش می کنند تا با فرستادن توپ به عمق دفاع، مهاجمان شان را صاحب توپ کنند. این به راحتی قابل پیش بینی بود اما آنها این کار را خیلی راحت انجام می دهند. بعد از بازی ایتالیا-اسپانیا، من فکر کردم که باید اینطور بازی کنیم."

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1338194/%D9%84%D9%88%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب