جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

لوزانو: دلیل شکست ما سرویس‌های ایتالیا نبود

محمد جلوداری 7 سال پیش
لوزانو: دلیل شکست ما سرویس‌های ایتالیا نبود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان ایتالیا با سرویس ایران را تحت فشار قرار دادند اما من این موضوع را عامل باخت نمی دانم.
[لوزانو: دلیل شکست ما سرویس‌های ایتالیا نبود]

به گزارش "ورزش سه"، رائول لوزانو در نشست خبری بعد شکست برابر ایتالیا افزود: نمی خواهم منکر شوم که بعد از دریافت بد، بازی خراب می شود اما نمی توان گفت که چون دریافت خوب نیست، اسپک هم نمی شود زد.


وی با بیان اینکه ایتالیا مقابل ایران خوب بازی کرد، گفت: این تیم با سرویس ایران را تحت فشار قرار داد اما من این موضوع را عامل باخت نمی دانم چرا زمانی هم که دریافت خوب داشتیم، از اسپک بیشرین بهره را نبردیم.


سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازیکنان ایران باید با هر نوع دریافت عکس العمل مناسب داشته باشند. ایتالیا توانست همواره خوب اسپک بزند و به همین دلیل هم پیروز شد. باید به ایتالیا بابت بازی خوب تبریک بگویم.


لوزانو درباره مجتبی میرزاجانپور گفت: تا وقتی که پشت خط زن دوم خود را در اختیار نداریم و غفور مصدوم است، باید از میرزاجانپور استفاده کنیم. او در مسابقات انتخابی المپیک به عنوان دریافت کننده راندمان مناسبی نداشت به همین دلیل جای او را تغییر دادم. باید او این فرصت را در تمرین دوباره بدست بیاورد.


لوزانو درباره بازی با آرژانتین گفت: علاوه بر اینکه تیم ولاسکو است تیم ملی کشورم هم هست. بازی با آرژانتین شرایط ویژه ای دارد. از سوی دیگر در المپیک هم اولین بازی ایران با آرژانتین است. به نوعی باید این یک بازی به افتخار و احترام ولاسکو است.


وی تاکید کرد: می دانم مردم ایران احترام خاصی نسبت به ولاسکو دارند به خاطر تمام چیزی که برای والیبال این کشور انجام داده است. من دچار احساس می شوم وقتی می بینم تماشاگران ایران چقدر به او احترام می گذارند. پیش گویی خاصی نمی توانم کنم.


وی درباره راهکارهایش برای موفقیت ایران در المپیک گفت: من به عنوان سرمربی تیم ملی ایران تمام آن چه لازم باشد را برای موفقیت ایران در المپیک به کار می بندم. با وجود اینکه تیم ملی کشورم هم حریف ایران است اما آنچه در توان دارم می گذارم تا در المپیک و بازی با آرژانتین موفق باشیم.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب