جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

آقای تاج، به هواداران پرسپولیس امید واهی ندهید

آرش شالگردی 6 سال پیش
آقای تاج، به هواداران پرسپولیس امید واهی ندهید

میثم بهرامی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ ناراحتی هواداران پرسپولیس و تجمع تعداد کمی از آن ها باعث شد رئیس فدراسیون فوتبال در کنار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد و روبروی هواداران بنشیند. مهدی تاج در حالی که می توانست هیچ واکنشی به این ماجرا نداشته باشد، اما مقابل هواداران پرسپولیس نشست و با آن ها صحبت کرد و به سرخپوشان دلگرمی داد.
یکی از دلگرمی هایی که تاج به هواداران پرسپولیس داد این بود که رضاییان 70 درصد پولش را گرفته و حق فسخ قراردادش را نداشته است. او در حالی این حرف را زد که احتمالا فقط به خاطر آرام کردن هواداران پرسپولیس، نمی دانست صحبت هایش چه بار حقوقی خواهد داشت.
رامین رضاییان دو روز قبل به سازمان لیگ رفته و در حالی که مدارک و اسنادی را تحویل سازمان لیگ داده، فسخ قرارداد خود را به ثبت رسانده است. او طبق قانون اسناد و مدارکی داشته که اگر پرسپولیسی ها درصدی از پولش را تا تاریخ مشخصی نداده باشند، می تواند قرارداد را فسخ کند و برود.
البته پرسپولیسی ها مدعی بودند که این بند از قرارداد رضاییان، با خودکار نوشته شده و از نظر قانونی قابل استناد نیست. اما در هر صورت این بازیکن با استناد به همان بند، قراردادش را فسخ کرده و آن را در سازمان لیگ هم به ثبت رسانده است. اما حالا رئیس فدراسیون فوتبال روبروی هواداران پرسپولیس نشسته و حرفی زده که کار سازمان لیگ را زیر سوال برده است.
اگر رضاییان مدارک قانونی برای فسخ قراردادش داشته، پس تاج نمی تواند چنین حرفی بزند و بگوید رضاییان حق فسخ نداشته. اگر هم مدارک او نقص داشته، اینجا باید از سازمان لیگ و مسئولان آن پرسید بر چه اساسی قرارداد این بازیکن با پرسپولیس را فسخ کرده اند؟ این اتفاق یا از طریق پروسه قانونی جلو رفته و منافاتی با قانون ندارد، یا اینکه خلاف قانون بوده که در این صورت باید با سازمان لیگ برخورد کرد.
اینکه تجمع تعداد کمی از هواداران پرسپولیس باعث شود رئیس فدراسیون فوتبال آستین ها را بالا بزند و خودش وارد گود شود، شاید برای شخصی که تازه به ریاست فدراسیون رسیده بیشتر جنبه تبلیغی داشته باشد. ضمن اینکه امیدواری دادن به هواداران پرسپولیس بیشتر می تواند معنای وقت تلف کردن داشته باشد تا هواداران خودشان به مرور با این ماجرا کنار بیایند. شاید بهتر باشد رئیس فدراسیون فوتبال خودش را از این ماجرا کنار بکشد تا باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ، خودشان در این مورد به نتیجه برسند و اگر هم قرارداد رضاییان به طور قانونی فسخ شده، دیگر نیازی به دست به سر کردن هواداران پرسپولیس نباشد.

منبع :http://www.khabaronline.ir

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از آرش شالگردی

قبول شرط سخت سپاهان برای بازگشت به تیم/ نویدکیا دیگر اقتدار گذشته را ندارد
اضافه وزن ستاره استقلال
افشاگری مجتبی جباری در تورنتو:مطمئن بودند نمی توانم بیایم که گفتند بفرما/مجبورم شدم از استقلال بروم
پیش بینی درست عادل از فینالست شدن فرانسه
ترین‌های یورو 2016/ آمار شگفت‌انگیز 4 تیم حاضر در نیمه نهایی
خبری بد برای پرسپولیسی ها / سید جلال مصدوم شد
«علی منصور»توان جمع کردن این همه ستاره را دارد؟
پرسپولیس شماره 3 را برای مدافع مدنظر برانکو کنار گذاشت
پیشنهاد 350 میلیونی به کاپیتان فصل قبل پرسپولیس!
افشارزاده: باورم نمی‌شود هر روز 5 هزار هوادار به تمرین می روند/ بچه‌ها با تمام وجود تمرین می‌کنند
تکذیب شکایت پرسپولیس به فیفا!
بی محلی دروازه بان سابق استقلال به علیرضا منصوریان!
افشین: با پرسپولیس مذاکره کردم، با استقلال بستم!
کرانچار: جذب کریمی پیشنهاد استیماچ بود/ کریمی: دینامو تیم بزرگی است
دفاع یک پرسپولیسی دیگر از مهدی طارمی مقابل توهین ها
دلایلی که باعث شده شهباززاده حرف از رفتن بزند
ایجنتی که همه ستاره ها را می فرستد پیش مورینیو!
برانکو عذر هافبک تیمش را خواست
پیشنهاد نجومی رئال به مدافع بایرن مونیخ
شوک به عادل فردوسی پور