جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

معینی:منصوریان 6سال استقلال را جوان کرد/شهباززاده بد موقعی رفت

معینی:منصوریان 6سال استقلال را جوان کرد/شهباززاده بد موقعی رفت

عضو هیات مدیره استقلال گفت:9 بازیکنی که از لیست تیم خارج شده اند میانگین سنی شان 30.5 سال بوده اما 9 نفری که به تیم اضافه شدند میانگین سنی 24.5 سال دارند.

مسعود معینی در گفت و گو با خبرنگار کاپ دررابطه با جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش اظهار داشت: این جلسه بیشتر به معارفه اعضای هیات مدیره اختصاص داشت. البته صحبت هایی را وزیر محترم ورزش انجام داد که بسیار می تواند برای ما راهگشا باشد. گودرزی در صحبت هایش به شفاف سازی قرارداد ها و کاهش هزینه های باشگاه استقلال تاکید ویژه داشت. همچنین معاونان او آقایان سجادی و احمدی صحبت هایی را داشتند که بسیار مفید بود.

وی ادامه داد:در مجموع جلسه بسیار خوبی بود. ما احکام خود را دریافت کردیم. امیدوارم دو شخص جدیدی که به هیات مدیره اضافه شدند نیز بتوانند برای رسیدن به اهداف بزرگ استقلال گام های بزرگی بردارند. البته پورحیدری هم به جمع اعضای هیات مدیره اضافه شده اما او از بزرگان باشگاه استقلال است. اما در این جلسه به خاطر مشکلی که داشت نتوانست حضور پیدا کند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می شود تقوی نژاد نیز از عضویت هیات مدیره انصراف داده تصریح کرد: من از این موضوع بی خبرم. تا به حال تقوی نژاد را ندیده ام و اگر این مساله صحت داشته باشد قطعا وزیر راهکارهای لازم را برای آن در نظر می گیرد. حتی من زمانی را برای اولین بار در این جلسه ملاقات کردم. اما امیدوارم بتوانیم یک سال خوب را در کنار یکدیگر داشته باشیم.

معینی در ادادمه بیان داشت:قرار است بعد از جلسه ای که روز یکشنبه هفته آینده برگزار می کنیم دیگر به جز جهانیان و افشارزاده هیچ کدام از اعضای هیات مدیره مصاحبه نکنند. من از جهانیان قول گرفتم تا خطی جداگانه را در اختیار رسانه ها قرار دهد و همواره پاسخگو باشد. نظر افشارزاده نیز همین بود. چون فصل قبل تمام اعضای هیات مدیره مصاحبه هایی انجام می دادند که متاسفانه باعث می شد رو در روی یکدیگر قرار بگیریم. یکی از مسائل مهم باشگاه ارتباط با رسانه هاست که امیدوارم در این فصل خیلی قانونمندتر از قبل انجام شود.

عضو هیات مدیره استقلال با اشاره به برگزاری تمرینات این تیم خاطرنشان کرد: اتفاقات در جلسه ای که داشتیم سجادی معاون وزیر اعتقاد داشت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روند رو به رشدی را طی کردند. اولین نشانه آن نیز قرارگرفتن در رده های بالای لیگ گذشته بود و هم اکنون هم می بینید روزانه بی شاز سه، چهار هزار نفر در تمرینات دو تیم حاضر می شوند.

وی درباره بازیکنان جدید استقلال اذعان داشت: منصوریان بسیار هوشمندانه عمل کرده و من با بررسی خریدهای استقلال در فصل جدید به نکاتی پی بردم. متوجه شدم که 9 بازیکنی که از لیست تیم خارج شده اند میانگین سنی شان 30.5 سال بوده اما 9 نفری که به تیم اضافه شدند میانگین سنی 24.5 سال دارند. فوتبال ایران در حال پوست اندازی عمیق است. باید از منصوریان نیز تشکر کرد که همان افکاری که در نفت ارائه می کرد را در استقلال نیز دنبال می کند. او به دنبال میدان دادن به بازیکنان جوان است و امیدواری خوبی را در تیم به وجود آورده است. جدا ازاین مساله منصوریان یک استقلالی اصیل است و با تجاربی که در نفت به دست آورده کاملا یک مربی پخته به حساب می آید.

وی در پاسخ به این سوال که اسپانسر یا منبع درآمد استقلال در فصل جدید مشخص شده یا خیر بیان داشت: باور کنید من از این مساله بی خبرم. شاید در جلسه بعدی هیات مدیره درباره این موضوع بحث و بررسی صورت بگیرد. البته یکی از مشکلات اصلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس همواره مشکلات مالی بوده است. وزیر ورزش نیز تاکید داشت که هزینه های استقلال از درآمدهایش بیشتر نشود.

معینی در پایان درباره سفر شهباززاده به ترکیه برای مذاکره با یکی از تیم های این کشور گفت: دو بازیکن پرسپولیس چند روز قبل این اتفاق برایشان رخ داد و گفتند که برای پیشرفت شان به ترکیه می روند. البته این به نفع فوتبال ماست که بازیکنانی از این دست به کشورهای اروپایی بروند و هرچه سریعتر جانشینان آنها در تیم هایشان مشخص شوند. فوتبال ایران پتانسیل بزرگی از نظر داشتن نخبه دارد. در مجموع نمی خواهم حرکت شهباززاده و دو بازیکن پرسپولیس را زیر سوال ببرم اما اینکه اعلام جدایی آنها در چه مقطعی صورت گرفته بسیار مهم است. اگر واقعا از دو ماه قبل به باشگاه های خود اعلام می کردند که قصد جدایی دارند فرصت کافی برای پیدا کردن جانشینان آنها وجود داشت. این یکی از معضلات حرکت این سه بازیکن است که دو باشگاه استقلال وپرسپولیس در این فرصت کم شاید نتوانند جایگزین های خوبی برای آنها پیدا کنند. شاید برای خودشان هم اتفاقات جالبی رخ ندهد اگرچه من امیدوارم چنین اتفاقی برایشان رخ ندهد. قطعا در اولین بازی تیم ملی که این بازیکنان حضور خواهند داشت مشخص می شود هواداران چه عکس العملی نسبت به رفتار آنها نشان می دهند.

منبع :http://cup.ir/sport/iranianfootball/487/%D9%85%D8%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از مرضیه قلیان پلنگی

اردوی تیم ملی کاراته با یک دقیقه سکوت آغاز شد
سانچس: در بایرن یک ستاره خواهم شد
مرور اجمالی جام‌های باشگاهی غیر رسمی در ایران
دروازه‌بان ماشین سازی از یورو 2016 می‌آید
پیرمردها 3 ساله، جوان‌ها یک ساله!
حسینی: هفته اول برای استقلال بازی می‌کنم
کسی در دربی به مظلومی خیانت نکرد
حسین پور شاگرد جلالی شد+عکس
مذاکره اتحادیه فوتبال انگلیس با استیون جرارد!
راه آهن به صبا شهر نقل مکان کرد
آرتتا دستیار گواردیولا شد
معرفی مهاجم پیشین یوونتوس به پرسپولیس
پله: امیدوارم مسی تجدید نظر کند
اولین خرید انجام شد/ صادقی به نفت‌تهران پیوست
کریمی: می دانم پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده ام/ وظیفه ما سنگین است
انتقادتند پیشکسوت استقلال ازجدایی طلبان سرخابی/اینها فرزندخوانده هستند
هافبک پرسپولیس رسما از سرخپوشان جدا شد
ترکی‌ کم‌اشتباه‌ترین داور لیگ پانزدهم بود
تاج: کی روش قصد تخریب پرسپولیس را ندارد
بازتاب انتقال طارمی و رضائیان در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا