جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

تاسیسات دریایی به بنفیکا باخت و هشتم شد

شیما نظری 7 سال پیش
تاسیسات دریایی به بنفیکا باخت و هشتم شد

به گزارش ایسنا، تیم تاسیسات دریایی ایران در آخرین دیدار خود در جام باشگاه‌های فوتسال جهان که برای تعیین تیم هفتم و هشتم بود از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) به مصاف بنفیکای پرتغال رفت و در پایان با نتیجه دو بر یک شکست خورد و در رده آخر قرار گرفت.

گل‌های این بازی را حسین طیبی برای تاسیسات دریایی و روخا و سیلیلو برای بنفیکا به ثمر رساندند.

شاگردان شمسایی در دقایق نخست این بازی نیز همچون دیدارهای قبل، متزلزل حاضر شدند و روخا در دقیقه 2، دروازه مصطفی نظری را فروپاشید. نیمه اول با وجود تلاش بسیار دو تیم برای گلزنی، با همان یک گل به سود بنفیکا به اتمام رسید.

در نیمه دوم نیز حملات تاسیساتی‌ها تا دقایق آخر بی‌نتیجه بود تا اینکه حسین طیبی در دقیقه 34 قفل دروازه حریف را شکست و کار را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود و سیلیلو دو دقیقه بعد گل برتری پرتغالی‌ها را به ثمر رساند.

در ادامه نیز شمسایی سرمربی تیم از سیستم پاورپلی یا پنج نفره استفاده کرد اما نتیجه‌ای در بر نداشت و تاسیسات دریایی با نتیجه دو بر یک، بازی را واگذار کرد و در رده آخر (هشتم) جام باشگاه‌های جهان قرار گرفت.

نماینده ایران در مرحله گروهی این مسابقات نیز مقابل بارسلونا و کارلوس باربوسا برزیل شکست خورده و مقابل دینامو مسکو به تساوی رسیده بود.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب