جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

اشتورک : به آینده مجارستان امیدوارم

مبین بشیری 3 سال پیش
اشتورک : به آینده مجارستان امیدوارم

سرمربی مجارستان بعد از شکست سنگین تیمش مقابل بلژیک، از عملکرد شاگردانش اظهار رضایت کرد!
برند اشتورک، سرمربی تیم ملی مجارستان پس از شکست 4 بر صفر تیمش مقابل بلژیک در بازی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 با امیدواری از آینده این تیم شرقی حرف زد.

او صحبت‌های خود را این‌گونه شروع کرد: می‌دانستیم مقابل تیم دوم رنکینگ فیفا بازی دشواری پیش‌رو داریم. بازیکنانم را بابت عملکرد مثبت در طول جام می‌ستایم. شاگردانم بازی به بازی بهتر شدند و آینده درخشانی دارند.

اشتورک افزود: بازی در نیمه دوم می‌توانست سرنوشت متفاوتی داشته باشد، اگر ما کمی شانس داشتیم و گل مساوی را به‌ثمر می‌رساندیم. البته طبیعی است که فرصت‌های زیادی را به رقیبی در حدواندازه‌های بلژیک بدهیم. به بلژیکی‌ها تبریک می‌گویم، چون واقعاً لایق صعود بودند، اما من هم از شاگردانم راضی هستم، چون خوب ظاهر شدند و با سری بالا یورو را ترک می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی مجارستان همچنین تصریح کرد: در نیمه اول برای بلژیک احترام زیادی قائل شدیم، اما در 45 دقیقه دوم به خودمان آمدیم؛ هر چند از تلاش‌های‌مان نتیجه‌ای نگرفتیم. تیم من برای ادامه راه به اعتمادبه‌نفس نیاز دارد. ما راه بازی کردن را بلد هستیم. در یورو 2016 نشان دادیم می‌توانیم با قدرت‌های بزرگ فوتبال اروپا رقابت کنیم. من به رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 امیدوارم.

منبع :http://atlaskhodro.hyperclubz.com

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب