جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

آخرين نقل و انتقالات باشگاه «پديده»/بادامكی نمی‌ماند

آخرين نقل و انتقالات باشگاه «پديده»/بادامكی نمی‌ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تيم فوتبال پديده با اشاره به آخرين وضعيت نقل و انتقالات اين باشگاه گفت: با توافق طرفین تصمیم به قطع همکاری با حسين بادامكی در تیم گرفته شد و قرارداد او تمدید نمی‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمدرضا مهاجری با اشاره به آخرين وضعيت نقل و انتقالات «پديده» اظهار كرد: شهاب گردان از سپاهان اصفهان، مرتضي منصورى از خونه به خونه بابل، عبدالله حسينی از مس کرمان ، هارويان بازیکن تیم ملی ارمنستان، محمدرضا خرسندنيا از استقلال تهران، فرزاد زامهران از تیم «مشهد»، ميلاد كمندانی از پرسپولیس و حمزه خذيراوى از استقلال اهواز به ترکیب تیم پدیده اضافه شده‌اند.

وی ادامه داد: مجتبی روشنگر، يونس شاكری، رضا ناصحی، معين عباسيان، محسن يوسفی، كريم احمدی، فريبرز گرامی، حسين مرادمند، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، علی مردانی و حسين مهربان نيز قراردادهایشان را تمدید کرده‌اند.

سرمربی تيم فوتبال پديده خاطرنشان كرد: قراردادهای تیم پدیده با حداقل مبالغ بسته شده است.

مهاجری در باره قرارداد حسین بادامکی نيز گفت: حسین بادامکی در فصل قبل بازیکن اول و کاپیتان تیم پدیده خراسان بوده است اما با توافق طرفین تصمیم به قطع همکاری در تیم گرفته شد و قرارداد او برای فصل جاری تمدید نمی‌شود.

منبع :http://90tv.ir/news/268354/%d8%a2%d8%ae%d8%b1%d9%8...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب