جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

من یونایتد برای جذب پوگبا باید رکورد ترانسفر در دنیای فوتبال را بشکند

من یونایتد برای جذب پوگبا باید رکورد ترانسفر در دنیای فوتبال را بشکند

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد باید ۱۰۰ میلیون پوند برای پوگبا بپردازد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از آنکه آ اس مدعی شد منچستریونایتد هم وارد کورس برای خرید پوگبا شده، تلگراف در گزارشی نوشته است، در صورتی که یوونتوس راضی به فروش پوگبا شود، منچستریونایتد باید برای جذب وی، رکورد نقل و انتقالات را در دنیای فوتبال بشکند.

به این ترتیب، یونایتد باید چیزی در حدود ۹۰ تا ۱۱۰ میلیون پوند بپردازد که این مبلغ شامل افزونه های قرارداد و حقِ کمیسیون برای رایولا، مدیربرنامه های پوگبا است. پوگبا خود نیز خواهان دریافت سالیانه ۹،۷۵ میلیون پوند دستمزد است. مورینیو همچنان باور دارد که می تواند در تابستان یک خرید بزرگ داشته باشد.

منچستریونایتد در حالی مذاکره با مدیربرنامه های پوگبا را آغاز کرده که پیش از این مذاکراتی با رایولا در مورد دو موکل دیگر این مدیربرنامه پر سر و صدا، داشته است. زلاتان و میختاریان دو بازیکن دیگری هستند که رایولا آماده است تا انتقال آنها را به منچستریونایتد نهایی کند.

در این میان تنها رقیب یونایتد برای جذب پوگبا، رئال است. مادریدی ها مطلع هستند که یونایتد آماده پرداخت مبلغ درخواستی باشگاه یوونتوس است.

طبق گزارش اسکای، قرار است روز دوشنبه رایولا با سران یوونتوس دیدار کند تا در مورد آینده پوگبا گفتگویی داشته باشد. یوونتوس در حال حاضر تمایلی به فروش وی ندارد ولی ممکن است همه چیز با نظر پوگبا، دچار تغییر شود.

منبع :http://90tv.ir/news/268138/%d9%85%d9%86-%db%8c%d9%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب