جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

شمسایی: در هر دو بازی موقعیت های بیشتری از حریف داشتیم/ بازیکنانم هماهنگ نیستند

مستوره کریمپور 7 سال پیش
شمسایی: در هر دو بازی موقعیت های بیشتری از حریف داشتیم/ بازیکنانم هماهنگ نیستند


مربی بازیکن تیم تاسیسات دریایی ایران بعد از پذیرش دومین باخت، با اشاره به موقعیت های زیاد گلزنی تیمش، دلیل شکست ها را عدم هماهنگی ناشی از نداشتن بازی تدارکاتی دانست.
وحيد شمسايي

وحید شمسایی در گفت و گو با ایسنا، درباره دومین باخت تاسیسات دریایی در جام باشگاه های جهان مقابل کارلوس باربوسا برزیل اظهار کرد: بازی خوبی بود. به هر حال لیگ ایران از برج 10 تعطیل بوده و ما هیچ بازی تدارکاتی برای آمادگی نداشتیم. وقتی به قطر آمدیم، تازه اولین بازی تدارکاتی ما جلوی بارسلونا بود تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم.
مربی- بازیکن تاسیسات دریایی در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در هر دو بازی در دقایق اول عملکرد ضعیفی دارد و گل می خورد، مطرح کرد: این هم به خاطر همان ناهماهنگی است. ما تا می آییم خودمان را پیدا کنیم، زمان می برد و گل می خوریم. گل هایی می خوریم که باورش سخت است. همه ما در کار دفاعی مشکل داریم. همچنین سخت گل می زنیم و موقعیت های زیادی هم از دست می دهیم.
شمسایی اضافه کرد: بر اساس اعلام سایت رسمی مسابقات، موقعیت های ما در هر دو بازی بیشتر از حریف بود اما به دلیل نداشتن بازی دوستانه و عدم هماهنگی مهره ها، نمی توانیم پیروز میدان باشیم.
وی همچنین درباره محرومیتش به دلیل دو کارته شدن در بازی امروز، به ایسنا گفت: دو کارته شدم اما مهم نیست. بقیه بازیکنان هستند و مطمئنم همه زحمت می کشند.
سرمربی تاسیسات دریایی درباره شانس صعود تیمش از مرحله گروهی تصریح کرد: شانسمان خیلی خیلی کم است اما هدف ما از ابتدا جام باشگاه های آسیا بوده است. اما جام باشگاه های جهان هم دستاوردهای زیادی برایمان داشت و توانستیم با بهترین های جهان بازی کنیم. این موضوع باعث می شود نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کنیم.
شمسایی در پایان درباره بازی سوم تیمش در مرحله گروهی مقابل دینامو مسکو روسیه، خاطرنشان کرد: تازه مصدوم های ما یکی یکی می رسند و می توانیم از آن ها به صورت کامل استفاده کنیم. مقابل دینامو مسکو هم بازی سختی داریم. این تیم قهرمان روسیه است و همه بازیکنانش فوق ستاره اند. یکی از بازیکنان این تیم، در فولاد ماهان همبازی ما بود و یادم می آید همیشه فیکس بود. اما در دینامو مسکو یک دقیقه هم بازی نکرده است. این نشان از کیفیت بالای مسابقات دارد. ما هم تیم دست و پا بسته ای نبوده ایم. بازیکنانم، مقابل تیمی که قهرمان برزیل است، 4 بر 3 شکست خوردند و این، دلیل شایستگی آن‌هاست. با این حال در روز سوم مسابقات، همه تیم ها شانس دارند.

منبع :http://isna.ir/news/95040102997/%D8%B4%D9%85%D8%B3...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب