جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

خداداد: طارمی اول پولش را در پرسپولیس نقد کند

بسیبس سیبسی 6 سال پیش
 خداداد: طارمی اول پولش را در پرسپولیس نقد کند

به گزارش "ورزش سه"، خداداد که این روزها در جام ستاره ها بعد از افطار در تهران به میدان می رود می‌گوید بعد از مسابقه به دعوت یکی از دوستان رستوران دار به درکه رفتیم که آنجا آقای هدایتی هم بودند و بعد هم مهدی طارمی به جمع ما اضافه شد.


*اول 50 درصد
وی در مورد اینکه در خصوص ماندن در پرسپولیس به آقای گل لیگ توصیه ای کرده گفت: از من نظر خواستند که من هم به مهدی طارمی گفتم اوضاع مالی ات خوب است یا نه؟ وقتی گفت نه به او توصیه کردم تا قرارداد قبلی ات را تسویه نکردی و 50 درصد پولت را نگرفتی به پرسپولیس نرو. به او گفتم وقتی تو آقای گل لیگ هستی و بازیکن قوی محسوب می شوی چرا وقتی بازیکنان درجه دو،پول های میلیاردی می گیرند تو نگیری؟ الان خیلی از بازیکنان ملی پوش ما در سالهای قبل در فقر به سر می برند چون آینده نگری نکرده اند.اگر پول داشتی سرت بالاست وگرنه باید به هر خواسته ای تن بدهی.


*یونان هرگز
عزیزی در مورد اینکه آیا توصیه ای هم به وی در مورد رفتن به اروپا کرده است می گوید: از روی تجربه ام به طارمی توصیه کردم به یونان نرود. چون لیگ ضعیفی است و دیده نمی شود. اما اگر پیشنهادی از انگلستان ، آلمان ، اسپانیا و ایتالیا دارد حتی اگر نصف قراردادش را هم باید به مالیات بدهد تعلل نکند و برود.


*زیر میزی های دوستان
خداداد در ادامه حرف هایش به این نکته اشاره می کند که متاسفانه بعضی از افراد که مثل مگسانند دور شیرینی آینده بازیکنان جوان ما را خراب می کنند. او می گوید این افراد در پوست دوست، رفیق یا مدیر برنامه ها به بازیکنان جوان نزدیک می شوند و به هوای شهرت و پول در کارهای آنها دخالت می کنند و باعث می شوند راه اشتباه بروند.گاهی می بینی همین افراد برای جلب رضایت یک بازیکن پول های زیر میزی آنچنانی از مدیران می گیرند. امیدوارم این آدم های فضول دور طارمی را خلوت کنند تا وی که یکی از پدیده های فوتبال ماست بتواند راهش را خودش به درستی انتخاب کند.


*حق با برانکوست
در مورد درگیری کی روش و برانکو هم از عزیزی می پرسیم «من طرفدار قانون هستم و قانون حق را به برانکو می دهد. کی روش زور می گوید و این زورگویی تقصیر خودماست. وقتی لیگ را با نظر او تغییر می دهیم و جام حذفی را رویه اش را عوض می کنیم و در مورد لباس هاس تیم ملی با نظر او با همه درگیر می شویم و او به مرخصی های عجیب و غریب می رود باید هم به ما زور بگوید.با این حال معتقدم این درگیری ها دردی از فوبتال ما دوا نمی کند.کی روش خوب یا بد، پولش را می گیرد و دود این اختلافات فقط به چشم ما می رود.

منبع :http://www.varzesh3.com/news

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از بسیبس سیبسی

گل استثنایی شقیری مقابل لهستان(عکس)
مهاجری: به یک هافبک نیاز داریم
اسکرتل: از آلمان نمی ترسیم
حس و حال متفاوت دو کاپیتان (عکس)
سرمربی ایرلند: می توانیم فرانسه را شکست دهیم
سوئیس 1(4)-1(5) لهستان، صعود پر زحمت
امید آبی‌ها در انتظار تسویه حساب باشگاه
مسیر دشوار استقلال برای رسیدن به لیگ قهرمانان
محمد دایی: ادامه حضور علی دایی در صبا بعید است
دست رد واردی به سینه آرسنال/ قرارداد ستاره لسترسیتی تمدید شد
عملکرد تیم های یورو در مرحله گروهی از نگاه آمار
فرار پرتغال از حذف با درخشش رونالدو/ ایسلند حریف انگلیس شد
پیروزی دراماتیک ایرلند مقابل ایتالیا و صعود به مرحله بعد / بلژیک برد و حریف مجارستان شد
گزارش ویژه؛ نگاهی به مرحله حذفی یورو ۲۰۱۶
یک هشتم نهایی؛ آغاز جدال‌های مرگ و زندگی
یادداشت: رونالدو؛ ناجی دردسرساز
سوشا مکانی در لیگ دوی نروژ (عکس)
تاج: نشد کی‌روش و برانکو را رودررو کنیم
لوزانو: برای المپیک هفته به هفته رشد می کنیم
داور بازی ایران و آمریکا/ عمدا پنالتی نگرفتم؛ از برد ایران خوشحال شدم