جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

آقایان می خواهند جیب خودشان را پر کنند

مستوره کریمپور 7 سال پیش
آقایان می خواهند جیب خودشان را پر کنند


کوروشی: ملوان طلب 60 میلیونی من را ندارد بدهد

آقایان می خواهند جیب خودشان را پر کنند


مدافع فصل گذشته نفت تهران انتقادهای تندی نسبت به مسئولان شرکت ملی نفت دارد.


سیامک کوروشی که به تازگی با سایپا قرارداد امضا کرده در این باره به ورزش سه گفت: متاسفانه ما هنوز پول هایمان را از باشگاه نفت نگرفته ایم و این اوضاع اصلا به صلاح ما نیست. نمی دانیم باید با چه کسی حرف بزنیم و هیچ کس جواب ما را نمی دهد با هر مدیری که از نفت صحبت می کنیم می گویند ما کاره ای نیستیم و ما نمی دانیم در این باشگاه با چه کسی طرف هستیم.


او ادامه داد: زمانی که در باشگاه پول باشد همه می شوند مسئول تیم اما حالا که ما پیگیر مطالباتمان هستیم همه می گویند که ما کاره ای نیستیم. این وضعیت واقعا کار را برای ما سخت کرده است و نمی دانیم چطور می توانیم مطالباتمان را بگیریم.


مدافع فصل گذشته نفت تهران با اشاره به صحبت های مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال می گوید: آقای تاج در مصاحبه ای که در مورد شرایط نفت انجام داد و تصویر کامل آن در اخبار صداوسیما هم پخش شد، اعلام کردند که واگذاری باشگاه نفت باید بعد از تسویه حساب کامل با بازیکنان فصل گذشته انجام شود و ما واقعا امیدواریم این اتفاق بیفتد.


وی افزود: مسئولان شرکت نفت می خواهند باشگاه را به باشگاهی خارج از تهران واگذار کنند تا پول آن را به جیب بزنند و بازیکنانی که این همه برای این باشگاه زحمت کشیدند چک های 3 ماهه دریافت کنند. من می دانم شرکت بهنام پیشرو قصد دارد که نفت تهران را بخرد اما آقایان مخالفت می کنند. اصلا نفت تهران را به پاکستان و افغانستان بدهید برای ما مهم نیست ولی پول های ما را قبل از آن بدهید.


کوروشی درباره خرید باشگاه نفت تهران توسط ملوان می گوید: اگر ملوان پول های ما را بدهد هیچ اشکالی ندارد اما آنها می خواهند به ما چک 3 ماهه بدهند در حالی که من خودم در سال های قبل که در این باشگاه حضور داشتم 60 میلیون طلبکار هستند و این باشگاه پولی ندارد که به من بدهد. سوال من این است که اگر 3 ماه بعد چک های ما پاس نشد آیا باز هم می شود نفت را به باشگاه دیگری واگذار کرد؟ پولی که من از نفت تهران طلبکارم کاملا درشت است و از طریق وکیل پیگیر مطالباتم هستم.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1336099/آقایان-می-خوا...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب