جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

قربانی: برای بازیکنان نفت خیلی ناراحت هستم

فیروز کریم پور 6 سال پیش
قربانی: برای بازیکنان نفت خیلی ناراحت هستم


امیدوارم بازیکنان مفیدی برای استقلال باشم

قربانی: برای بازیکنان نفت خیلی ناراحت هستم


مهاجم فصل گذشته نفت تهران اعتقاد دارد رفتاری که با بازیکنان این تیم می شود درست نیست.


علی قربانی که به تازگی با استقلال قرارداد امضا کرده است در این باره به "ورزش سه" گفت: واقعا برای بازیکنانی که با باشگاه نفت قرارداد دارند ناراحت هستم. آنها همگی بازیکنان با کیفیتی هستند و مطمئن باشید باشگاه های زیادی خواهان آنها هستند ولی در بلاتکلیفی هستند و نمی دانند چه کاری باید انجام بدهند. من خودم قبلا این شرایط را داشته ام و بازیکنان نفت تهران را درک می کنم.


او ادامه داد: من از آقای تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال می خواهم که بازیکنان نفت تهران را آزاد کند تا به آینده فوتبال آنها لطمه نخورد. این بازیکنان برای نفت تهران زحمت کشیده اند و حق شان نیست که با آینده آنها بازی شود.


مهاجم جدید استقلال در مورد این که طبق قانون جدید نقل و انتقالات بازیکنانی که کمتر از 50 درصد از قراردادشان را گرفته اند نمی توانند قراردادشان را فسخ کنند هم گفت: متاسفانه در تمام قوانین فوتبال ایران فقط به بازیکنان ظلم می شود و این اتفاق خوبی نیست. بازیکنانی که پارسال در نفت تهران شاهکار کردند با قوانین جدید نمی توانند برای فوتبالشان تصمیم بگیرند و این موضوع واقعا ناراحت کننده است.


قربانی در مورد شرایط استقلال گفت: شرایط استقلال بسیار خوب است و خدا را شکر خیلی زود تمرینات مان را آغاز کرده ایم. من خودم هم از روز اول در تمرینات شرکت کرده ام و کم کم به آمادگی کامل نزدیک می شوم.


او در مورد حضور مهاجمان طراز اول در استقلال هم می گوید: این موضوع چندان عجیب نیست چون تقریبا تمام تیم ها سه چهار مهاجم دارند. من هم رقابت را دوست دارم و تلاش می کنم بازیکن خوب و مثمر ثمری برای استقلال باشم.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1336095/قربانی-برای-ب...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب