جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

رونی: باید آمار ضعیف ملی ام را بهبود ببخشم

اسما نظری 7 سال پیش
رونی: باید آمار ضعیف ملی ام را بهبود ببخشم

به گزارش "ورزش سه"، انگلیس تا به حال نتوانسته به فینال یورو برسد و تنها دوبار در سال‌های 1968 و 1996 به نیمه نهایی رسیده است. رونی از ابتدای حضورش در تیم ملی انگلیس در 6 رقابت بزرگ ملی با این تیم حضور داشته ولی تنها باری که تیمش در مرحله حذفی صعود کرده به سال 2006 و دیدار مقابل اکوادور باز می‌گردد. حال او عنوان کرد که می‌خواهد این آمار ضعیف را بهبود ببخشد.
او گفت:" هیچ کس برای رسیدن به دستاورد یک چهارم نهایی بازی نمی‌کند. من و دیگر بازیکنان به چه چیزی با یک چهارم نهایی خواهیم رسید؟ ما می‌خواهیم قهرمان شویم و این هدف ماست. نمی‌خواهم اینجا بنشینم و بگویم که این گروه از بازیکنان جوان هستند بنابراین از رسیدن به یک چهارم نهایی ما را خوشحال می‌کند.آینده در چند سال اخیر خیلی روشن است. ما اینجا هستیم و می‌خواهیم پیروز باشیم. هر اتفاقی که بیفتد به خوبی دیده می‌شود ولی نمی‌خواهیم رسیدن به یک چهارم نهایی را یک پیشرفت بدانیم. من ایمان دارم که ما بهتر از اینها هستیم.


در دوره بازی من، نتایج انگلیس همیشه با ناکامی همراه بوده زیرا در مراحل حذفی همواره حذف شده ایم. ولی اینبار این حس را دارم که می‌توانیم در فرانسه خوب کار کنیم. کار سختی پیش روی ماست و به اعتماد به نفس بیشتری نیاز داریم."

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب