جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

هازارد: زلاتان یک قهرمان واقعی است

شیما نظری 7 سال پیش
هازارد: زلاتان یک قهرمان واقعی است

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، تیم ملی فوتبال بلژیک موفق شد در دیدار پایانی خود در مرحله گروهی یورو 2016 برابر سوئد به پیروزی برسد و بعد از ایتالیا به عنوان تیم دوم صعودش را به دور بعد نهایی کند.
بلژیک باید در یک هشتم نهایی به مصاف مجارستان برود و به نظر می‌رسد که قرعه خوبی نصیب این تیم شده است. با این حال ادن هازارد چنین نظری ندارد.
کاپیتان 25 ساله بلژیک درباره دیدار برابر مجارستان گفت: بدون شک مجارستان حریف سرسختی برای ما خواهد بود. من دقایقی از دیدار این تیم برابر پرتغال را که با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید، دیدم. بازیکنان این تیم به جای 100 درصد 200 درصد توان خود را در میدان گذاشتند تا موفق شدند یک تساوی به دست آورند و به دور بعد راه پیدا کنند.
او ادامه داد: در مرحله حذفی دیگر فرصت اشتباه وجود ندارد. اگر می‌خواهیم به جمع هشت تیم راه پیدا کنیم باید بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم. بازی سخت و نفسگیری پیش‌رو خواهیم داشت و امیدوارم که بتوانیم بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و به دور بعد راه پیدا کنیم.
هازارد در ادامه سخنان خود به ستایش از زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره فوتبال سوئد پرداخت و گفت: خط حمله سوئد با حضور بازیکن بزرگی مانند زلاتان ما را بسیار اذیت کرد. زلاتان در سال‌های حضور خود در تیم ملی سوئد کارهای بزرگی انجام داده است. بدون شک او دوست داشت که تیمش به مرحله بعد راه پیدا کند، اما متاسفانه ما هم به پیروزی نیاز داشتیم. اطمینان دارم که زلاتان به درخشش باشگاهی خود ادامه خواهد داد. او یک بازیکن بزرگ و یک اسطوره است. زلاتان برای همیشه یک قهرمان باقی خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، شب گذشته زلاتان ابراهیموویچ آخرین بازی خود را برای تیم ملی سوئد انجام داد تا با این بازی پرونده حضور او در دیدارهای ملی برای همیشه بسته شود.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب