جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

پیرلو: یورو ۲۰۱۶ جام شگفتی‌هاست

اسما نظری 7 سال پیش
پیرلو: یورو ۲۰۱۶ جام شگفتی‌هاست

ه گزارش ایسنا و به نقل از DPA، یکی از غایبان بزرگ ایتالیا در یورو ۲۰۱۶ آندرا پیرلو است که با وجود آمادگی بالایی که داشت به تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت نشد.
پیرلو که در لیگ آمریکا بازی می‌کند با وجود آن که تاکید کرد که به تصمیمات کونته احترام می‌گذارد اما گفت که اصلا انتظار نداشت که به تیم ملی دعوت نشود.
او گفت: من همواره به کونته احترام گذاشته‌ام. با این حال باید بگویم که اصلا انتظار نداشتیم که در فهرست نهایی قرار نگیرم. بسیار دوست داشتم که با حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ به دوران حضور خود در تیم ملی پایان دهم، اما متاسفانه سرنوشت چنین چیزی را برای من نخواست. وقتی در فهرست نهایی قرار نگرفتم بسیار ناراحت شدم. برایم بسیار دردآور بود که نامم در فهرست بازیکنان دعوت شده نبود. با این حال من در هیچ شرایطی از کسی انتقاد نمی‌کنم.
پیرلو درباره عملکرد آتزوری در فرانسه گفت: دو پیروزی و یک شکست و صعود به عنوان تیم نخست عملکرد خوبی برای ما به شمار می‌آید. ایتالیا تیم بسیار خوبی دارد. ما در خط دفاعی بسیار خوب هستیم و در خط حمله هم توان اذیت کردن حریفان را داریم. در یورو ۲۰۱۶ احتمال هر اتفاقی وجود دارد. من براین باور هستم که تیم‌های زیادی این شانس را دارند تا جام قهرمانی را بالای سر برند. ایتالیا به قرعه سختی خورده و پیروزی برابر اسپانیا اصلا آسان نیست.
دو تیم اسپانیا و ایتالیا یکشنبه ۶ تیر در شهر تولوز به مصاف هم خواهند رفت که این دیدار تکرار فینال سال ۲۰۱۲ است.

منبع :http://isna.ir/service/Sports/euro-2016

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب