جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

دیدار ایران – هامبورگ قطعی شد(عکس)

دیدار ایران – هامبورگ قطعی شد(عکس)


تیم ملی جوانان که صبح امروز تهران را به مقصد هامبورگ ترک کرده بود وارد کمپ مالانده در نزدیکی های شهر کیل شد.


به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی جوانان بعد از ظهر امروز تمرینات آماده سازی خود را در این کمپ آغاز می کند. بازی با تیم زیر 23 ساله های هلن اشتاین کیل در روز یکشنبه و هم چنین تیم دسته سومی tsv schilksee در روز چهارشنبه برنامه ریزی شده است.


تیم ملی جوانان به جزء این دو بازی یک دیدار هم با تیم زیر 23 ساله های هامبورگ برگزار می کند که این دیدار شنبه دو هفته بعد و یک روز پیش از اینکه تیم ملی جوانان آلمان را ترک کند برگزار می شود.
کمپ مالانده برای آلمانی ها یادآور خاطرات خوب در فوتبال بوده و به نوعی برای آنها مقدس است چرا که بیشتر قهرمانی های آلمان در سال های اخیر در شرایطی رقم خورده که ژرمن ها در این کمپ اردو زده بودند.
به روی دیوارهای اتاق این کمپ تصاویر ستاره های تاریخ فوتبال آلمان مشاهده می شود.


وجود یک استودیو ضبط برنامه های تلویزیونی در حیاط این کمپ در نوع خود جالب است که اختصاص به تحلیل و بررسی مسابقات فوتبال دارد.
چشم نواز کمپ مالانده نیز در نوع خود جالب است چون مشرف به دریاچه آب شیرین هامبورگ است و ایستگاه قطار هم از کنار این کمپ رد می شود.
تیم ملی جوانان خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی آماده می کند و با قرعه سختی روبرو شده است چرا که باید با ژاپن و هم چنین قطر قهرمان دوره پیشین بازی ها مصاف دهد.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1335953/دیدار-ایران-–...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب