جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

جلالی: همچنان دنبال جوانگرایی هستم!

مستوره کریمپور 7 سال پیش
جلالی: همچنان دنبال جوانگرایی هستم!


بازیکن باتجربه هم نیاز می شود/برهانی را احیا می کنم

جلالی: همچنان دنبال جوانگرایی هستم!


سرمربی تیم فوتبال پیکان نسبت به انتقادهایی که از جذب بازیکنان مسن به او می شود، توضیحاتی را ارائه کرد.


به گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی درباره شرایط تیم پیکان، خریدهای جدید، انتقادهایی که به بازیکنان مسن تیمش می شود و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


فلسفه همیشگی ام جوانگرایی است


من فلسفه و سیاست همیشگی‌ام را با خودم به پیکان آورده‌ام. ما درحال حاضر ١٥ جوان با استعداد و با انگیزه داریم که باید روی آنها کار کنیم. آنها قرار است استعدادهای آینده فوتبال ایران شوند. درکنار این بازیکنان جوان به تعدادی بازیکن باتجربه و کارکشته نیاز داشتم تا تجربه آنها مکمل جوانی این بازیکنان شود. از شنبه هم به اردوی کردان می‌رویم تا با تمرکز بیشتری برنامه‌های آماده‌سازی را پیش ببریم.


منتظر معرفی پدیده های جدید باشید


جوانگرایی و شناسایی استعدادها یکی از اهداف اصلی من در فوتبال است. همان‌طور که در سایپا بازیکنان با استعداد به فوتبال ایران معرفی کردم، در پیکان نیز همین کار را انجام خواهم داد. با گذشت چند هفته از لیگ خواهید دید که چه بازیکنان مستعد و با انگیزه‌ای داریم. بازیکنانی که‌ سال آینده چهره‌های شاخص نقل‌وانتقالات می‌شوند و می‌توانند در تیم‌ملی هم حضور داشته باشند.


به بازیکنان باتجربه هم نیاز داشتم


مطمئن باشید که من از تجربه و توانایی این بازیکنان به خوبی استفاده خواهم کرد. برهانی، حمودی، عبدی بازیکنان پا به سن گذاشته‌ای نیستند و از نظر من نفرات باتجربه‌ای به حساب می‌آیند که می‌توانند به تیم کمک کنند. یک تیم همانقدر که به جوان‌ها نیاز دارد، به بازیکنان باتجربه هم نیازمند است تا در مواقع لزوم از تجربه آنها استفاده کند.


برهانی را به روزهای اوجش برمی گردانم


نکته امیدوارکننده برای خود من هم، انگیزه و اراده بالایی است که در آرش می‌بینم. من به خوبی آرش و توانایی‌هایش را می‌شناسم و می‌دانم او اگر بخواهد کاری را انجام دهد، حتما در آن موفق می‌شود. آرش درحال حاضر از انگیزه و قدرت و اراده زیادی برخوردار است و من هم به‌عنوان مربی کمکش خواهم کرد تا به روزهای خوبش برگردد.


هدف اصلی مان بقا در لیگ برتر است


یکی از اهداف ما حفظ کردن پیکان در لیگ برتر است اما این تنها هدف‌مان نیست. مهم‌ترین برنامه‌ای که برای پیکان دارم، ایجاد زیرساخت‌های قوی برای این باشگاه است تا طی سالیان آینده هم بتوان از آن استفاده کرد. من می‌خواهم از پیکان تیمی بسازم که به فوتبال ایران خدمت کند و الگویی برای همه تیم‌ها باشد. در این راه هم سخت‌ترین دوره همین‌ سال اول است و وقتی که برنامه‌ها روی غلتک بیفتد، همه چیز رو به راه می‌شود.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1335920/جلالی-همچنان-...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب