جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

اینیستا: باید ادامه بدهیم، هنوز اتفاقی نیفتاده است

جمال توسل 5 سال پیش
اینیستا: باید ادامه بدهیم، هنوز اتفاقی نیفتاده است

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اسپانیا در آخرین دیدار مرحله گروهی یورو 2016 دو بر یک از کرواسی شکست خورد و به عنوان تیم دوم گروهش صعود کرد. این تیم در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

آندرس اینیستا پس از این شکست گفت: روی کاغذ تیم خیلی قوی تری بودیم اما در نهایت شکست خوردیم. در فوتبال اتفاق های این چنینی می افتد و باید در تمام لحظات آماده بود. نتیجه مورد دلخواه‌مان را کسب نکردیم اما باید ادامه دهیم اتفاقی نیفتاده است. باید در مسیر سختی به این رقابت ها ادامه دهیم اما ما اسپانیا هستیم و باید با اعتماد به نفس به کار خود ادامه دهیم.

هافبک تیم ملی اسپانیا در ادامه افزود: هر بازی متفاوت است. در جست و جوی بهترین موقعیت هستی گاهی اوقات این اتفاق می افتد و گاهی نه. برخی از فرصت های به وجود آمده را از دست دادیم و در پایان دروازه‌مان باز شد. به دنبال باز کردن دروازه حریف بودیم، اما در این امر موفق نبودیم. فرصت گلزنی از روی نقطه پنالتی داشتیم و همچنین موقعیت های دیگری داشتیم، ولی از آن ها استفاده نکردیم و کار برایمان سخت شد.

بازیکن بارسلونا درباره پنالتی از دست رفته توسط سرخیو راموس گفت: او تصمیم گرفت ضربه پنالتی را بزند هنگام ضربه اعتماد به نفس داشت. گل نشدن آن تنها یک اشتباه و خطا بود. در گلزنی به این تیم بدشانس بودیم. زمانی که شکست می‌خورید لحظات خوبی را سپری نمی کنید، اما باید ادامه داد و از آن عبور کرد. اکنون خود را برای دیدار برابر ایتالیا با هدف رسیدن به بالاترین نقطه ممکن در این جام آماده می کنیم.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب