جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

منصوریان: کنعانی زادگان ۱۰ روز در اختیار کادر پزشکی است/ ابراهیمی در ایران فقط برای استقلال بازی می‌کند

زهرا تارقیان 6 سال پیش
منصوریان: کنعانی زادگان ۱۰ روز در اختیار کادر پزشکی است/ ابراهیمی در ایران فقط برای استقلال بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کنعانی زادگان ۱۰ روز در اختیار کادر پزشکی استقلال قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس علیرضا منصوریان در پایان تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: کنعانی زادگان 10 روز در اختیار کادر پزشکی استقلال خواهد بود زیرا عضلاتش نیاز به بازپروری دارد. او فصل گذشته در تیم ملی و تیم امید بازی کرده و در تیم ملوان هم در گل و شل بازی کرده است. به همین دلیل او را در اختیار دکتر نوروزی و گروهش قرار دادیم.

وی ادامه داد: شکل بدنسازی ما سیر صعودی خواهد داشت در روز هفدهم بدنسازی یک بازی دوستانه برگزار می‌کنیم و در روزهای بیست و سوم و سی ام بدنسازی هم دو بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت. یک بازی هم در کشورهای همسایه شمالی ما احتمالا خواهد بود. بعد از آن هم اگر کی‌روش اردوهای فشرده برای تیم ملی داشته باشد ملی پوشان در اختیار تیم ملی خواهند بود. در روز سی و پنج بدنسازی هم آخرین بازی دوستانه ما برگزار می‌شود و خودمان را برای لیگ فرسایشی آماده می‌کنیم.

منصوریان در مورد اینکه می‌گویند نسل جدید فوتبال عرق و تعصب به پیراهن ندارد گفت: ما باید برای خودمان احترام بخریم نسل ما نسل با تعصبی بود نسل جوان هم به پیراهن تیمش عرق و تعصب دارد من بازیکنان را تست کرده‌ام آنها همگی به استقلال علاقمند هستند. استقلال و پرسپولیس هر کدام هواداران خاص خودشان را دارند البته فوتبال حرفه‌ای است اما ما بازیکنانی را انتخاب کردیم که به استقلال علاقمند بودند. اگر منظورتان کنعانی زادگان است او اصالتا استقلالی است. با استقلال ماهشهر فوتبالش را شروع کرده و در این مسیر هم یک دوره در پایه‌های پرسپولیس بوده است.

وی افزود: کاوه رضایی هم اطمینان داشتم که بهترین تصمیم را می‌گیرد تا دو روز پیش حق انتخاب با خود او بود و از او تشکر می‌کنم که به استقلال آمده است. تخفیف ویژه ای هم به ما داد که نشان از استقلالی‌ بودنش است و ما این تخفیف را پای استقلالی‌ بودنش می‌گذاریم.

منصوریان در مورد اینکه از جذب بازیکنان در نقل و انتقالات راضی است گفت: ما سعی کردیم تیم خوبی ببندیم در یکی دو پست احتیاج به کمک داریم و یکی دو جای خالی هم داریم اکثر بازیکنانی که جذب کرده‌ایم زیر 23 سال است. استقلال اگر چنین تیمی را حفظ کند تا پایان سال 98 بازیکن خوب داریم.

وی افزود: بازیکنان ما خیلی خوب هستند و باید در سه جام بجنگیم. من در نفت که بودم یک بازیکن 18 ساله را با قیمت 28 یا 35 میلیون تومان آوردم. دوستی به من گفت این بازیکن را برای چه جذب می‌کنی؟ گفتم او در موقع لزوم به ما کمک خواهد کرد و این بازیکن مجتبی حق دوست بود که گل دوم ما به پرسپولیس را زد و دستمزدش پس از آن گران شد. تک تک بازیکنان در استقلال دستمان را خواهند گرفت کسانی که بتوانند پیراهن 11 نفره را بردارند خیلی خوب هستند البته ما 18 بازیکن در هر مسابقه داریم.

منصوریان در مورد مصدومیت سید حسین حسینی گفت: نمی‌گویم این بازیکن مصدوم نیست او یک مقدار مصدومیت دارد اگر نتوانیم در دو هفته اول از او استفاده کنیم که رحمتی مصدوم است یک سهمیه زیر 23 سال خالی داریم و همچنین یک دروازه‌بان خارجی هم می‌توانیم بیاوریم.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت روزبه چشمی گفت: با روزبه صحبت کردم حتی قبل از اینکه من بخواهم صحبت کنم او خیلی منطقی با من صحبت کرد تا ماه نهم نمی‌تواند به میادین برگردد و احترام و شان او هم حفظ می‌شود و او را از لیست استقلال خارج می‌کنیم. البته در نیم فصل دوم او را به لیست استقلال برمی‌گردانیم بدون آنکه مبلغ قراردادش تغییر کند در نیم فصل دوم روی روزبه حساب کردیم او فصل گذشته هم یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال بود.

منصوریان در مورد وضعیت آرش افشین گفت: آرش افشین از نسل بختیار رحمانی و کاوه رضایی است. مشکلاتی هم برای سربازی‌اش پیش آمد و به ملوان رفت که در این تیم بر روی مصدومیتش ضربه‌ای خورد.آخرین مربی او حمید استیلی بود من شب گذشته ساعت 11 و نیم با استیلی در مورد وضعیت بدنی و فوتبالی افشین صحبت کردم افشین یکی از جامانده‌های نقل و انتقالات بود. سال خوبی برای افشین تصور می‌کنم.آرش انگیزه بسیار زیادی دارد و می‌تواند سال بسیار خوبی در پیش داشته باشد.

منصوریان در مورد وضعیت امید ابراهیمی گفت: او اگر در ایران بماند در استقلال بازی می‌کند آخرین وضعیت او را از خسرو حیدری جویا می‌شوند او می‌تواند به ما خبر خوب بدهد یا اینکه خبر جدایی اش را حتی من دیگر به ابراهیمی زنگ نمی‌زنم و از خسرو ابراهیمی سراغ او را می‌گیرم.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1395040100...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از زهرا تارقیان

سرمربی تیم یونان: ایران تیم خطرناکی است
توصیه هایی برای تیم ملی بسکتبال در گزینشی المپیک/ تمرکز روی دفاع
واکنش انصاریفرد به بازگشتش به فوتسال/ فقط مشاور نماینده قم هستم
یزدانی المپیک را نشانه رفته است/امید زیادی به آزادکاران وجود دارد
رحمتی محروم است حسینی مصدوم/ شرایط پیچیده در قفس توری استقلال
مربیان تیم های حاضر در هفته سوم به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهند
غفور: مردم والیبال را تنها نمی‌گذارند/ نتایج تیم ملی با توجه به شرایط طبیعی بود
بوفون پیراهن را با کدام بازیکن تعویض کرد؟
حسینی: خوشحالم که به پرسپولیس برگشتم/ هواداران نتیجه می‌خواهند
مظلومی: آقایانی که به من و قلعه‌نویی خیانت کردند به منصوریان هم می‌کنند/ نقاب از چهره برخی‌ها برداشته می‌شود
پیشرفت در مذاکرات برای پیوستن علی کریمی به دینامو زاگرب کرواسی
جزینی: نمی‌توانیم در المپیک با معجزه و شانس موفق باشیم
ویلموتس: پس از شکست مقابل ایتالیا به اوج برگشتیم
رکابزن تیم ملی مورد جراحی قرار گرفت
فرنگی‌كاران ایران با ۴ مدال طلا و برنز به كار خود خاتمه دادند
«کریستیانو رونالدو» رکورد بازی ملی «لوییس فیگو» را شکست
کولج گزینه مدنظر پرسپولیسی‌ها دیرتر به ایران می‌آید
فروتن گل آرا مقابل بوكسور تونسي به پيروزي رسيد
تاج: اولویت باید بازنگری در آیین نامه نقل و انتقالات باشد
بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم می کنیم