جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

هارت: هیچ تیمی دوست ندارد با ما روبرو شود

اسما نظری 7 سال پیش
هارت: هیچ تیمی دوست ندارد با ما روبرو شود

به گزارش ایسنا ، تیم ملی فوتبال انگلیس در سومین بازی خود در مرحله گروهی رقابت های یورو 2016 به مصاف اسلواکی رفت. این دیدار برنده نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا شاگردان روی هاجسون بعد از ولز به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کنند.


انگلیس یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید. با این حال نتوانست به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند، اما این باعث نشده است تا بازیکنان این تیم ابراز رضایت نداشته باشند.


جو هارت، سنگربان انگلیسی‌ها از عملکرد تیمش راضی است. او گفت: بر این باور هستم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شایسته کسب سه امتیاز بودیم اما مساوی کردیم. اکنون تیم اسلواکی و هوادارانش این تیم از نتیجه تساوی راضی هستند ولی ما به دنبال کسب سه امتیاز و صعود به عنوان صدرنشین بودیم.


هارت ادامه داد: بازی را در اختیار داشتیم و عملکرد خوبی نشان دادیم. فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.


سنگربان منچسترسیتی درباره این سوال که دوست دارد تیمش در دور بعد با چه تیمی روبرو شود، این‌گونه پاسخ داد: هیچ تیمی دوست ندارد با ما بازی کند چراکه به خوبی می داند کار سختی پیش رو خواهد داشت. باید صادقانه گفت تاکنون عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادیم. بازی هجومی را در دستور کار خود قرار می‌دهیم و فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق می کنیم. حریفان ما بازی دفاعی و بسته را در دستور کار خود قرار می دهند و روی ضدحملات برنامه می‌ریزند. این مساله کار ما را سخت می کند. به هر حال در مجموع باید بگویم تاکنون از عملکردمان راضی بودیم.


تیم ملی فوتبال انگلیس باید در یک هشتم نهایی به مصاف صدرنشین گروه F از بین تیم‌های ایسلند، پرتغال، مجارستان و اتریش برود.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب