جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

حمایت پیکه از پدرو

جمال توسل 5 سال پیش
حمایت پیکه از پدرو

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایط سختی قرار گرفته است. سخنان جنجالی که پدرو بر زبان آورد، فضای این تیم را متشنج کرده و رسانه های این کشور را هم به جان هم انداخته است.


پدرو رودریگس، مهاجم پیشین بارسلونا نتوانسته است در رقابت های یورو 2016، دقایق زیادی در ترکیب لاروخا به میدان برود و این باعث ناراحتی و خشم او شده است. او به صراحت اعلام کرد به دنبال کناره‌گیری از یورو 2016 است و با وجود آنکه ویسنته دل‌بوسکه اعلام کرد این بازیکن از صحبت‌هایش پشیمان است اما خود این بازیکن چنین چیزی را رد کرد.


رسانه های طرفدار رئال مادرید به انتقاد از مهاجم پیشین بارسلونا پرداختند و سخنان او را در این برهه زمانی که اسپانیا خود را برای دیدار حساس برابر کرواسی آماده می‌کند، بی اساس و نسنجیده خواندند. جرارد پیکه، مدافع اسپانیا و باشگاه بارسلونا اما مثل همیشه یک تنه به جنگ با مادریدی‌ها رفت و به حمایت از همبازی پیشین خود پرداخت.


پیکه گفت: به نظر ما، شما (رسانه‌های مادریدی) چون چیزی برای نوشتن ندارید، احساس ناراحتی می‌کنید و می‌خواهید از شرایط به وجود آمده، به سود خودتان بهره ببرید. به نظر من سخنان پدرو درست است چراکه هر بازیکن حرفه‌ای دوست دارد در ترکیب اصلی به میدان برود و بازی نکردن او را آزار می دهد. پدرو تنها می خواهد برای تیم ملی کشورش بازی کند و شما هر برداشتی که دوست دارید، داشته باشید.


پیکه از بازیکنانی است که سابقه درگیری طولانی با مادریدی‌ها دارد و اصلا رابطه خوبی با هواداران رئال مادرید ندارد. باید دید بازیکنان رئال که اکنون هم‌بازی پیکه در تیم ملی فوتبال اسپانیا هستند، چه واکنشی به این سخنان خواهند داشت.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب