جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

دل بوسکه: پدرو پشیمان است

شیما نظری 7 سال پیش
دل بوسکه: پدرو پشیمان است

به گزارش ایسنا و به نقل از آس اسپانیا فردا شب در آخرین دیدار مرحله گروهی یورو به مصاف کرواسی می رود. ویسنته دل بوسکه در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و به انتقاد پدرو از نیمکت نشینی واکنش نشان داد. سرمربی اسپانیا گفت: از حرف هایش متعجب شدم اما بهتر است با من حرف بزند تا این که آن را توضیح دهد. با او صحبت کردم و از من عذرخواهی کرد.نمی خواهم تلافی کنم. بازیکنان تیم برابر کرواسی تقریبا مشخص شده اند و آن صحبت ها در این تصمیم تاثیر گذار نخواهند بود. اینجا همچون یک خانواده است. جو خوبی در جریان است و این موضوع خللی در آن وارد نخواهد کرد.
دل بوسکه درباره ترکیب تیم برابر کرواسی گفت: بهترین بازیکنان را به میدان خواهیم فرستاد تا پیروز این دیدار شوند. دوست داریم همه بازیکنان خوشحال باشند اما برخی از بازیکنان نیمکت نشین این چنین نیستند.
او درباره آندرس اینیستا اظهار کرد: قبلا تهاجمی تر بازی می کرد اما اکنون بیشتر در میانه میدان است اما همه پیشرفت می کنند و او اعتماد به نفس زیادی دارد.
سرمربی اسپانیایی وضعیت خط دفاعی تیم را نسبت به گذشته بهتر عنوان کرد و افزود: این موضوع باعث می شود بیشتر به بازی تهاجمی مان ادامه دهیم. برای موقعیت ایجاد کردن برابر تیم های دفاعی راه های مختلفی را یاد گرفتیم.
دل بوسکه در پایان درباره هولیگان ها گفت: آن ها ربطی به فوتبال ندارند.آشوب گرانی هستند که از این ورزش برای ایجاد اغتشاش استفاده می کنند.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب