جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

پورحیدری:استقلال خانه من است، هر کمکی بخواهند در خدمتم

فیروز کریم پور 6 سال پیش
پورحیدری:استقلال خانه من است، هر کمکی بخواهند در خدمتم

پورحیدری:استقلال خانه من است، هر کمکی بخواهند در خدمتموبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست و عضو کمیته فنی استقلال گفت: من از حضورم در هیات مدیره خبر ندارم ولی اگر کمکی از دستم بر بیاید آن را با کمال میل انجام می دهم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، منصور پورحیدری اظهار داشت: من کاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم ولی الان به عنوان سرپرست و مدیر در کنار منصوریان قصد فعالیت دارم.

وی افزود: اگر نشست ها هفته ای یک بار باشد می‌توانم مشکلات تیم را به هیات مدیره منتقل کنم.البته من نمی دانم افشارزاده در استقلال می ماند یا نه ولی به دلیل شناختی که پیدا کرده بماند بهتر است.

پورحیدری تاکید کرد: او در این دو سه سال متوجه مشکلات شده ولی این تصمیم وزارت است و آنها تصمیم گیرنده هستند.استقلال هم خانه من است و اگر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم. از طرفی مسعود معینی هم یک عضو فنی است که او هم با جو باشگاه آشنا شده است.

پیشکسوت تیم استقلال درباره اینکه تمرینات استقلال از چه تاریخی آغاز می شود گفت: باید دید تصمیم منصوریان چیست. ما نزدیک به ۱۶ روز دیرتر از همه تیم ها بازی هایمان به خاطر فینال حذفی تمام شد و به همین علت بازیکنان باید ریکاوری لازم را داشته باشند. البته به فکر تکمیل تیم هستیم و فکر می کنم به زودی تمرینات آغاز می‌شود

منبع :http://90tv.ir/news/263382/پورحیدریاستقلال-خانه-من...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب