جام جهانی جام جهانی

ورزش > اپن استراليا > اخبار و حواشی

بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم می کنیم

زهرا تارقیان 6 سال پیش
بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم می کنیم

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود و ما هم در تلاشیم شرایطی مناسب را برای این تیم فراهم کنیم.

محمد علی مردانی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: تیم ملی کاراته ایران دوره قبل موفق به کسب مدال طلای کومیته تیمی جهان شد و همین موضوع توقع را در بین جامعه کاراته بالا برده است و ما هم به عنوان متولی این رشته در تلاشیم تیم ملی در حد رقابتهای جهانی تدارک دیده شود. تاکید سرپرست فدراسیون نیز فراهم آوردن بهترین شرایط برای کادر فنی و اعضای تیم ملی است.

وی به رقابتهای کاراته وان ترکیه هم اشاره کرد و گفت: به دلیل مسائلی که در ترکیه اتفاق افتاده تا کنون سایت این بازیها باز نشده و امکان تغییر تاریخ یا مکان وجود دارد. پیگیر موضوع هستیم در صورت برگزار نشدن این رقابتها تورتمنتی دیگر را جایگزین خواهیم کرد. ولی رقابتهای آلمان و دانشجویان جهان کماکان برای حضور در تیم ملی در دستور کار قرار دارد.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در خصوص کادر فنی تیم ملی دانشجویان هم گفت: در بخش مردان که احمد صافی و شهرام هروی هدایت تیم را در این دوره از رقابتها برعهده دارند و در بخش بانوان هم مریم مشیری به عنوان سرمربی و سمانه خوش قدم مسئولیت آماده سازی تیم ملی را برعهده خواهند داشت.

مردانی در خصوص قضاوت داور ایرانی در مسابقات دانشجویان گفت: پس از هماهنگی فدراسیون جهانی ورزش دانشجویی و فدراسیون جهانی کاراته یک داور برای حضور در این رقابتها انتخاب می شود که ما منتظر اعلام نام داور بین المللی کشورمان برای قضاوت در این رقابتها هستیم.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون کاراته در پاسخ به این سئوال که چندی پیش رسانه ها از معرفی رسمی جواد سلیمی در این رقابتها خبر داده بودند گفت: همانطور که گفتم هنوز نام داور اعزامی به این مسابقات به فدراسیون کاراته ایران اعلام نشده و هر چه بوده در رسانه ها بوده و معرفی رسمی صورت نگرفته و منتظر دعوت نامه رسمی فدراسیون جهانی هستیم.
سرپرست دبیری فدراسیون کاراته برگزاری مجمع انتخاباتی و اعلام اسامی تائید صلاحیت شده ها گفت: با وجود آنکه در رسانه ها اعلام شده تائید صلاحیت ها طی چند روز آینده به فدراسیون ارسال می شود ولی تا کنون نامه ای در این خصوص دريافت نکردیم و خیلی امیدورایم تا مقدمات کار تا پایان ماه مبارک رمضان انجام شده و بعد از آن شاهد برگزاری مجمع باشیم.

مردانی در پایان گفت: رقابتهای قهرمانی جهان برای کاراته ایران اهمیت بالایی دارد و جامعه کاراته انتظار دارند تا با مشخص شدن وضعیت فدراسیون تیم ملی با بهترین شرایط برای حضور در مسابقات جهانی آماده شود. البته باید اطمینان بدهم که سپرست فعلی فدراسیون از هیچ کوششی برای فراهم آوردن شرایط لازم کادر فنی و بهترین تدارک برای تیم ملی دریغ تمی کند.

منبع :http://www.mehrnews.com/news/3686351/%D8%A8%D9%87%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از زهرا تارقیان

سرمربی تیم یونان: ایران تیم خطرناکی است
توصیه هایی برای تیم ملی بسکتبال در گزینشی المپیک/ تمرکز روی دفاع
واکنش انصاریفرد به بازگشتش به فوتسال/ فقط مشاور نماینده قم هستم
یزدانی المپیک را نشانه رفته است/امید زیادی به آزادکاران وجود دارد
رحمتی محروم است حسینی مصدوم/ شرایط پیچیده در قفس توری استقلال
مربیان تیم های حاضر در هفته سوم به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهند
غفور: مردم والیبال را تنها نمی‌گذارند/ نتایج تیم ملی با توجه به شرایط طبیعی بود
بوفون پیراهن را با کدام بازیکن تعویض کرد؟
حسینی: خوشحالم که به پرسپولیس برگشتم/ هواداران نتیجه می‌خواهند
مظلومی: آقایانی که به من و قلعه‌نویی خیانت کردند به منصوریان هم می‌کنند/ نقاب از چهره برخی‌ها برداشته می‌شود
پیشرفت در مذاکرات برای پیوستن علی کریمی به دینامو زاگرب کرواسی
جزینی: نمی‌توانیم در المپیک با معجزه و شانس موفق باشیم
ویلموتس: پس از شکست مقابل ایتالیا به اوج برگشتیم
منصوریان: کنعانی زادگان ۱۰ روز در اختیار کادر پزشکی است/ ابراهیمی در ایران فقط برای استقلال بازی می‌کند
رکابزن تیم ملی مورد جراحی قرار گرفت
فرنگی‌كاران ایران با ۴ مدال طلا و برنز به كار خود خاتمه دادند
«کریستیانو رونالدو» رکورد بازی ملی «لوییس فیگو» را شکست
کولج گزینه مدنظر پرسپولیسی‌ها دیرتر به ایران می‌آید
فروتن گل آرا مقابل بوكسور تونسي به پيروزي رسيد
تاج: اولویت باید بازنگری در آیین نامه نقل و انتقالات باشد