جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

تمرین امروز استقلال تحت تاثیر حضور سه پیشکسوت

شیوا نظری 7 سال پیش
تمرین امروز استقلال تحت تاثیر حضور سه پیشکسوت

به گزارش مشرق، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 19 در کمپ مرحوم ناصر حجازی در حضور بیش از 800 تماشاگر برگزار شد. هواداران استقلال همچون روزهای گذشته که با شور و حال خاصی در تمرین حاضر می شدند امروز نیز در همان دقایق ابتدای کار علی منصوریان را بارها تشویق کردند.

* مهدی رحمتی نسبت به سایر بازیکنان زودتر در کمپ حاضر شد.

* محمد حسین کنعانی زادگان که هنوز با شروع تمرینات استقلال در جمع آبی پوشان به دلیل مصدومیت حاضر نشده امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد. او قبل از اینکه منصوریان در تمرین شرکت کند به کمپ آمد و حتی در اتاق منصوریان هم حاضر شد اما سرمربی استقلال هنوز نیامده بود. کنعانی زادگان برای دقایقی با مهدی رحمتی صحبت کرد و سپس با آغاز تمرین روی نیمکت نشست. با حضور منصوریان کنعانی زادگان برای دقایقی با سرمربی استقلال صحبت کرد.

* مرتضی هاشمی زاده، رضا عنایتی و حسین کاظمی سه بازیکن اسبق استقلال در محل تمرین حاضر شدند که از سوی هواداران مورد استقبال قرار گرفتند. منصوریان به محض اینکه وارد کمپ شد و این سه را دید به سمتشان رفت و با آنها به خوش و بش گرمی پرداخت.منصوریان به حسین کاظمی که زمانی در استقلال به دلیل چهره او لقب شیر را داده بودند گفت چطوری شیر؟! همچنین منصور پورحیدری سرپرست تیم که در محل کمپ حاضر شده بود با این سه نفر به خوش و بش پرداخت و دقایقی با آنها صحبت کرد. پورحیدری به رضا عنایتی گفت کی می خواهی از فوتبال خداحافظی کنی که عنایتی هم در پاسخ گفت شاید امسال خداحافظی کنم.

بازیکنان تیم استقلال همگی با دیدن سه بازیکن اسبق آبی پوشان به سمت آنها رفته و احوالپرسی کردند. رضا عنایتی و حسین کاظمی بعد از گذشت 40 دقیقه از تمرین کمپ حجازی را ترک کردند.

* از جمله غایبان تمرین می توان به سید حسین حسینی دروازه بان تیم که با مصدومیت روبرو است و امید نورافکن که همراه تیم ملی جوانان در اردوی آلمان به سر می برد و همچنین سجاد شهباززاده اشاره کرد. شهباززاده امروز برای انجام مذاکرات با تیم آنالیا اسپور راهی ترکیه شده است که البته سفر او با واکنش منفی باشگاه استقلال روبرو شده است. همچنین رابسون مدافع برزیلی استقلال که در جلسات گذشته حضور پیدا کرده بود امروز غیبت عجیبی داشت. گفته می شد قرار بوده امروز با این مدافع قرارداد امضا شود اما این اتفاق تا این لحظه نیفتاده است.

علیرضا منصوریان نیز با توجه به اینکه دروازه بانان تیم نیم ساعت زودتر از سایرین در تمرین حاضر شده بودند دقایقی با آنها جداگانه صحبت کرد.

* محمد خرمگاه نیز برای هماهنگی امور استقلال در اردوی خارج از کشور خود زودتر راهی ارمنستان شده تا تیم در زمان حضورش در این اردو مشکلی نداشته باشد. استقلال از 14 الی 25 تیر در ارمنستان اردو برگزار می کند.

* کاوه رضایی امروز از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شد به طوری که در همان دقایق ابتدایی تمرین کاوه به دلیل تشویق های هواداران مجبور به واکنش شد و در چند نوبت برای هواداران دست تکان داد. همچنین هواداران از بختیار رحمانی می خواستند تا کاوه را نزد آنها ببرد.

* حضور فردی که با دابسمش هایی که با گزارش های علیفر معروف شده از نکات جالب تمرین امروز استقلال بود.

* علی چینی یکی از دستیاران منصوریان امروز همراه پسر خود در تمرین حاضر شده بود.

* یکی از نکات جالب تمرین بی تفاوتی هواداران حاضر در ورزشگاه نسبت به غیبت سجاد شهباززاده بود. این بازیکن که ظاهرا بدون هماهنگی باشگاه راهی ترکیه شده است امروز در تمرین غایب است و درحالی که به نظر می رسید سرنوشت او با استقلال یکی از دغدغه های هواداران باشد اما امروز چندان مورد توجه هواداران نبود.

* استقلالی ها در ابتدا دست رشته بازی کردند و سپس به کارهای هوازی پرداختند.

* بازیکنان در 2 گروه با کاورهای سبز و نارنجی تقسیم شدند و عبور از موانع را در دستور کار داشتند.علیرضا منصوریان در این بازی فوتبال خودش برای دقایقی پا به توپ شد و حتی حرکات تکنیکی جالبی انجام داد که این حرکات او هواداران را به وجد آورد و برای لحظاتی او را تشویق کردند.

تیم استقلال فردا در یک نوبت صبح تمرینات خود را دنبال می کند. این تیم روز شنبه بازی تدارکاتی مقابل امیدهایش را در برنامه دارد.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/597144/تمرین-ام...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از شیوا نظری

ديدار دوستانه آبی ها با آراراتی های ارمنی
فخرالدینی به نفت تهران پیوست
پاتو به لاتزیو می رود؟
پایان بازی با ضربات پنالتی و صعود آلمان‌ها
خبر خوب آرش افشین برای هواداران استقلال
خبر بد برای ولزی‌ها در شب پرشکوه
هتل رامادا ایکور، میزبان پرسپولیس در اوکراین
حضور در تورنمنت بابل منتفی شد؛ ذوب آهن در اردوی کرج
پرسپولیسی‌ها به اوکراین رسیدند/ سفر طاهری به «کی‌یف» برای قراراد همکاری
ماشین‌سازی راهی گرجستان شد
جودوکاران المپیکی راهی اسپانیا شدند
علل جدایی طارمی توسط وکیلش گفته شد
میلان: ده شیلیو فروشی نیست
ادکلن‌های دردساز رئیس فدراسیون دوومیدانی/ وزیر ورزش‌وجوانان دستور پیگیری فوری را صادر کرد
دوست داشتند من استقلالی باشم/ از بچگی قرمز بودم و برمی‌گردم
یک سوال فنی از سرمربی "پرسپولیس"/ چرا پارسال امتحان نکردی؟
اختصاصی کاپ/طارمی با کارامان دیدار کرد؛به ترکیه بیا تا پیشرفت کنی
پایان ویژه برنامه فوتبالی شبکه ورزش
ملوانی‌ها در انتظار تکذیب رئیس فدراسیون‌فوتبال
افسوس باقی مانده از بازی ایران - شیلی