جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

مجلس نمی‌گذارد نفت از تهران خارج شود

حسین نظری 7 سال پیش
مجلس نمی‌گذارد نفت از تهران خارج شود

به گزارش "ورزش سه"، رحیم زارع در مورد واگذاری امتیاز نفت تهران به ملوان و انتقال آن به انزلی گفت: متاسفانه رسم بسیار بدی در کشور شده است و از تجربه ناموفق سال‌های گذشته مثل انتقال پاس به همدان که مسئله سیاسی بود و سرنوشت آن را به روزی که می‌بینیم انداخت درس نگرفتیم. افرادی که به دنبال اهداف سیاسی انتقال پاس به همدان بودند ضرر کردند و به خواسته‌شان هم نرسیدند؛ پاس را با پیشینه خوب و سابقه بسیار عالی منتقل کردند که به این روز افتاد.

او ادامه داد: هر طور بود نفت سال گذشته در تهران ماند و با تمام سختی‌ها، بی‌پولی، مشکل ایاب و ذهاب، تغذیه و ... فوتبالیست‌ها و مربیان آن عالی کردند ولی اینکه باشگاهی نتواند در لیگ برتر بماند و بخواهند پیشینه تیمی مثل نفت را با واگذاری آن به ملوان از بین ببرند، ظلم به مردم تهران است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص پیشنهاداتی که برای خرید نفت وجود دارد، اظهار کرد: علت اینکه پاکت‌ها باز نمی‌شود عدم پیگیری دستگاه‌های نظارتی مثل وزارت ورزش است که متاسفانه در این قضیه ضعیف عمل می‌کند. از طرف دیگر مسؤولان فدراسیون فوتبال باید اراده محکم داشته باشند.

زارع اضافه کرد: درست است نماینده آباده و استان فارس هستم اما محل زندگی من تهران است و هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی هستم. باتوجه به ارتباطی که با مربیان و بازیکنان نفت داشتم، می‌دانم علاقه زیادی به این تیم دارند. در همین فصل اخیر نفت آنقدر زیبا بازی کرد که حتی قهرمانی را هم از پرسپولیس گرفت. علاوه بر آن، مردم با فرهنگ و پر جمعیت تهران آن را دوست دارند. اگر با این انتقال مخالفت نشود ما در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی مقابل آن می‌ایستیم.

او با تاکید بر اینکه نفت باید در تهران بماند، ابراز کرد: متقاضیان نفت بیایند و در مزایده شرکت کنند و هرکس برنده شد مدیریت این تیم را عهده‌دار شود تا به فعالیت آن در تهران ادامه دهد.

نائب رئیس کمیته فوتبال و فوتسال مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از مسؤولان باشگاه نفت انتظار می‌رفت دستمزد بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنند. در لیگ برتر کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران که تیم ملی آن در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. اگر این انتقال صورت گیرد و با کمبود و ضعف امکانات در شهر دیگر، شاید نفت هم به سرنوشت پاس دچار شود که در اینصورت لطمه به فوتبال کشور و نادیده گرفتن عاشقان نفت خواهد بود. ما در مجلس در خدمت مسؤولان تیم نفت هستیم و اجازه نمی‌دهیم سیاسی کاری‌ها به فوتبال کشور، لیگ و تیم ملی ضربه بزند.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1336959/مجلس-نمی‌گذار...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از حسین نظری

رونالدو به رکورد پلاتینی رسید
ارسلان کاظمی: باید بر اعصاب خودمان مسلط باشیم و شخصیت تیم را حفظ کنیم
بیل: هدف ما تنها قهرمانی است
رئال مادرید به دنبال مدافع بنفیکا
سرمربی‌ایتالیا: از نتیجه‌بازی با ایران خوشحالم
لوو: با قهرمانی فاصله زیادی داریم
نیمار: با رویایم زندگی می‌کنم و در بارسلونا می‌مانم
طاهری به اوکراین می‌رود
رسمی: نولیتو به سیتی پیوست
هدایتی با وعده‌های پوشالی به پرسپولیس ضربه می‌زند!/ طارمی و رضاییان باید با رضایت پرسپولیس به ترکیه می‌‌رفتند
پیروزی پرگل تیم جدید سوشا مکانی
دور شدن پوگبا از یونایتد به دلیل برکسیت
واکنش ترکاشوند به اظهارات طارمی: من دروغ می‌گویم، وکیلت هم دروغگوست؟
کروس: جدال با ایتالیا بزرگترین آزمون ماست
آغاز طوفانی تیمی که سرمربی ندارد!
ازعملکرد ملی‌پوشان رضایت ندارم/ از کمربند عابدزاده بی‌خبرم
نکته نگران‌کننده برای پرسپولیس
کاپیتان بوفون؛ سر در ابرها
کونته: می‌دانستم بازیکنان از پس اسپانیا هم برمی‌آیند
اعلام زمان رونمایی از البسه کاروان ایران در ریو