جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

قلعه نوعی همه کاره نساجی مازندران؟!

شبنم صحیح 7 سال پیش
قلعه نوعی همه کاره نساجی مازندران؟!

شنیده ها حاکی است مسئولیت انتخاب سرمربی جدید برای نساجی مازندران به امیر قلعه نوعی واگذار شده و سرمربی تراکتورسازی باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در 15کیلومتری قائمشهر، تیمی قرار دارد که بلافاصله پس از پایان لیگ دسته یک، سرمربی خود را مشخص کرد و خیلی زود در نقل و انتقالات تابستانی دست به کار شد و نفرات زیادی را به خدمت گرفت از جمله آقای گل لیگ یک فصل گذشته از نساجی مازندران!

تیم خونه به خونه حتی یک مربی سرشناس را هم از آلمان به کادر فنی خود اضافه کرد و چند روزی است که تمریناتش را هم آغاز کرده تا ناکامی فصل گذشته را جبران کرده و لیگ برتری شود.

علاوه بر این، اکنون اکثر تیم های حاضر در لیگ دسته اول، تکلیف شان مشخص شده و در حال اجرایی کردن برنامه هایشان برای آغاز فصل جدید هستند اما تیم نساجی مازندران، که یکی از ریشه دار ترین و پرطرفدارترین تیم های خطه شمال است و از 22 سال پیش در حسرت حضور در بالاترین سطح فوتبال کشور به سر می برد، همچنان درگیر تیمداری یا عدم تیمداری مالکش است!

در روزهایی که رقبای نساجی مشغول جذب بازیکن و تقویت تیم هایشان هستند، هیچ خبری از باشگاه قائمشهری به گوش نمی رسد و این تیم حتی سرمربی خود را هم نمی شناسد! تازه مدیرعامل این باشگاه هم دیروز حکم گرفت تا نشان داده شود این تیم خیلی از قافله عقب است!

مردم قائمشهر منتظر هستند تا ببیینند تعطیلات تابستانی مسئولان و تصمیم گیرندگان باشگاه کی به پایان می رسد تا استارت بسته شدن تیم زده شود!

اما در این گیر و دار نکته جالبی به گوش رسیده که واقعا جای تعجب دارد؛ شنیده ها حاکی از آن است که مالک باشگاه انتخاب سرمربی را بر عهده دوست نزدیکش، امیر قلعه نوعی، گذاشته و سرمربی پرطرفدارترین تیم تبریزی قرار است برای پرطرفدارترین تیم قائمشهر تصمیم بگیرد!

باید از مسئولان نساجی مازندران پرسید امیر قلعه نوعی که اکنون دغدغه بستن تراکتورسازی را دارد، چگونه می تواند به خوبی و به درستی برای نساجی مازندران تصمیم بگیرد و اصلا چرا باید قلعه نوعی از شمال غربی ایران برای تیم شهر قائمشهری تصمیم بگیرد؟

امیر قلعه نوعی فصل گذشته با تیم خوبی که داشت موفق نشد در لیگ به سهمیه آسیایی برسد و در مسابقات آسیایی هم توفیق چندانی به دست نیاورد. او حالا تیمی را بسته که از تیم فصل گذشته اش قوی تر است، به طوریکه از هم اکنون انتظار قهرمانی تراکتورسازی، انتظار نابجایی نیست و تبریزی ها قطعا دوست دارند او تنها روی تیم آنها تمرکز داشته باشد. با این اوصاف آیا یک قائمشهری می تواند انتظار داشته باشد قلعه نوعی تمرکز لازم و هدایت صحیحی روی نساجی هم داشته باشد؟ نه؛ مگر اینکه خیلی خوشبین باشد!

از طرفی آیا یک هوادار نساجی نباید از این موضوع دلخور شود که چرا به جای اینکه تیم قائمشهری از نیروها و افکار بومی خود استفاده کند، توسط سرمربی تراکتورسازی هدایت شود؟ آیا مردم قائمشهر مانند مردم تبریز به تیم شان تعصب ندارند؟ اگر همین موضوع برعکس شود و امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی نساجی برای تیم اول شهر تبریز تصمیم گیری کند چه اتفاقی می افتد؟

بهتر است مدیران نساجی تیم خود را با توجه به پتانسیل های شهر قائمشهر هدایت کنند و این امر به جز استفاده از نیروهای بومی، که درک و شناخت صحیح از این شهر و خواسته های مردم آن دارند، حاصل نمی شود.

منبع :http://www.shahrekhabar.com

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب