جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

مربی نفت: خودسوزی‌ام را عملی می‌کنم

مرضیه انصاری 6 سال پیش
مربی نفت: خودسوزی‌ام را عملی می‌کنم

غلامحسین حسنوی در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه همه زندگی من و امثال من از طریق فوتبال است و از این راه امرار معاش می‎کنیم به شدت دنبال دریافت مطالباتم هستم و پا پس نخواهم گذاشت.


وی افزود: آیا مسئولین نفت اگر پول به خانه نبرند رویشان می‌شود به خانه خود بروند. در طول 10ماه گذشته یک ریال دریافتی نداشته‌ام و تاکنون 50میلیون تومان به صورت دستی از نزدیکان قرض گرفته‌ام که زندگی‌ام بچرخد.


مربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر تهدید قبلی خود متذکر شد: خدا را شاهد می‌گیرم که جدی گفتم که خودم را آتش می‌زنم و اگر ظرف چند روز آینده پرداخت پولی که حق من و خانواده‌ام است عملی نشود مقابل وزارت نفت خودم را آتش می‌زنم. 75درصد قراردادم را طلبکار هستم و کارد به استخوان رسیده است.


وی با انتقاد از مسئولان انتقال امتیاز نفت تصریح کرد: از آقای هندی رکن اصلی این انتقال گرفته تا آقای تاجیک و بقیه همه مقصرند. نمی‌دانم ایشان با تصمیم‌گیری یک انتقال و مزایده چطوری حق و حقوق ما را پرداخت نمی‌کنند و 32میلیارد به بیت‌المال ضرر می‌زنند. برای این تیم 15میلیارد بدهی و 17میلیارد خریدار نقدی وجود دارد اما ایشان دنبال کشتن زمان هستند تا امتیاز تیم منحل شود.
حسنوی ادامه داد: نفت ارث پدری ما نیست و هر کاری می‌کنند بکنند اما حق قانونی ما را بدهند.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب