جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

طرح فاجعه‌بار شبکه سه لو رفت / خطری که از بیخ گوش علیفر گذشت

شیرین نظری 7 سال پیش
 طرح فاجعه‌بار شبکه سه لو رفت / خطری که از بیخ گوش علیفر گذشت

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، حتما طي روزهاي اخير شايعه بازنشستگي عليرضا عليفر و خداحافظي او با دنياي گزارشگري را شنيده‌ايد؛ مطلبي كه البته از سوي خود سرهنگ تكذيب شد. او ديروز گفته قصد خداحافظي ندارد و اين شايعات را كساني در موردش مي‌سازند كه دوستش ندارند. با اين وجود به نظر مي‌رسد همه چيز به همين سادگي نيست و اين ماجرا پشت پرده متفاوتي دارد. ديروز شنيديم مسوولان شبكه سه براي جمع كردن حاشيه‌هاي فراواني كه بعد از اشتباه عليفر به وجود آمد، قصد اجراي يك ايده عجيب و غريب را داشتند كه اين طرح با مخالفت سرهنگ مواجه شده است.

از قرار معلوم مسوولان برنامه جام پانزدهم قصد داشتند چند شب بعد از اوج گرفتن ماجرا، گزارش يكي از بازي‌هاي يورو را به عليفر بسپارند و در همين حين «امير دولاب» را هم به استوديو دعوت كنند تا دو طرف روي هم را ببوسند و ماجرا خاتمه پيدا كند! وقتي اين ايده را با خود عليفر در ميان مي‌گذارند، گزارشگر قديمي تلويزيون به شدت برآشفته مي‌شود و زير بار پذيرفتن آن نمي‌رود. عليفر مي‌گويد كل هدف اين جوان از انجام چنين كاري، مطرح كردن خودش بوده و حالا اينكه صداوسيما بخواهد به او بابت كارش پاداش بدهد و تصويرش را روي آنتن زنده ببرد، خيلي عجيب خواهد بود. در اين ميان وقتي مسوولان برنامه در جريان مخالفت عليفر با اجراي اين طرح قرار مي‌گيرند، به او پيغام مي‌دهند كه كلا قيد كارش را بزند، چرا كه ديگر گزارش مسابقات را به وي نخواهند داد.

بر همين اساس هم بود كه شايعه خداحافظي عليفر بر سر زبان‌ها افتاد. هرچند شنيديم خوشبختانه همه چيز ختم به خير شده و او ديگر مشكلي براي گزارش مسابقات فوتبال ندارد. به هر حال اين اولين بار نيست كه چنين اتفاقاتي رخ مي‌دهد. تجربه نشان داده حتي ملتهب‌ترين سوژه‌هاي اجتماعي هم در گذر زمان حرارت‌شان را از دست مي‌دهند و شرايط عادي مي‌شود. مطمئن باشيد يك ماه ديگر، هيچكس يادش نخواهد بود امير دولاب كه بود و چه كرد؟ حالا يك لحظه فكرش را بكنيد كه ايده دوستان به اجرا درمي‌آمد و عليفر و دولاب با هم مقابل كادر دوربين آفتابي مي‌شدند؛ فقط خدا مي‌داند چه اتفاقي ممكن بود رخ بدهد. البته هنوز هم دير نشده و احسان عليخاني براي ماه‌عسل مي‌تواند روي اين طرح فكر كند!

منبع :http://www.jamnews.ir/detail/News/681758?sk=1

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از شیرین نظری

برهانی:منظورم خسرو حیدری نبود
فرانسه طلسم 32 ساله را می‌شکند؟
دروازه‌بان خارجی سپاهان 5 کیلو اضافه وزن دارد
لیگ جهانی والیبال؛ تفکرات لوزانو باز هم بر ولاسکو چربید
استقلال یک بازیکن جوان به خدمت گرفت
علی دایی جوان در کنار مجری فقید پرسپولیسی
دهقان: دومین مدال طلای جهان را می‌خواهم
برانکو، همچنان ماریچ را می‌خواهد
شانس بیشتر ابراهیم‌زاده و خاکپور نسبت به چهار گزینه دیگر برای حضور در نفت
مهاجم سابق گسترش به تراکتورسازی پیوست
پرسپولیس عازم اوکراین شد
پدیده هلندی تیم جهانبخش: می‌خواهم از آلکمار فرار کنم!
عنایتی، کاظمی و هاشم زاده در تمرین استقلال
حمله عابربانک پرسپولیس به مهدی طارمی / گوش نکردی همه چیز به هم ریخت
چهار عروسی و چهار تشییع جنازه
قاب استثنایی/ اوج تنهایی مسی!
عصبانی شدن دشان از سوال یک خبرنگار
عبداللهی:مشکل خروجی بازیکنان را حل می کنیم
اقدام ویژه باشگاه پرسپولیس برای حفظ لوبانف
عضوهیات مدیره پرسپولیس:با آمدن هاو رفتن ها قاعده باشگاه به هم نمی خورد