جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

عباسی:علی عسگری جای کاظمی نظر ندهد/اگرمحرومم چه کسی قراردادهارا ببندد؟

رضا پورزمان 7 سال پیش
عباسی:علی عسگری جای کاظمی نظر ندهد/اگرمحرومم چه کسی قراردادهارا ببندد؟

مدیرعامل باشگاه مشهد گفت: حمید علی عسگری اگر درباره مشکلات مالی حرفی دارد بگوید ولی نمی تواند جای دیگران اظهار نظر کند.

علی عباسی در گفت و گو با کاپ درباره فصل نقل و انتقالات و بی خبری باشگاه مشهد در این فصل اظهار داشت: البته ما چندان هم بیکار نبوده ایم و تا امروز با 4 بازیکن به توافق ابتدایی دست پیدا کردیم. دو بازیکن از لیگ دسته یک، یک بازیکن لیگ برتری که تقریبا مذاکرات مان نهایی شده و یک بازیکن دیگر از زیرگروه.

وی ادامه داد: به طور کلی شرایط در بازار نقل و انتقالات مانند مشاوران املاک شده که هر دقیقه یک قیمت برای هر بازیکن مطرح می شود. این هم بی ارتباط با حضور دلالان در این میان نیست ولی باشگاه مشهد عجله ای برای این کار ندارد و نمی خواهیم اسیر التهاب موجود در فصل نقل و انتقالات شویم. چون نمی خواهیم بیش از اندازه واقعی هر بازیکن هزینه کنیم.

عباسی تاکید کرد: هر بازیکنی با ما صحبت می کند از پیشنهادات یک و نیم میلیاردی یا دو میلیاردی اش خبر می دهد. اگر این چنین است مشخص می شود همه صحبت ها درباره مشکلات اقتصادی باشگاه ها دروغ است و ظاهرا وضع مالی همه باشگاه ها عالی است. با این وجود ما صبر می کنیم تا به موقع و به دور از هیجانات کاذب نفرات موردنظرمان را جذب کنیم.

مدیرعامل مشهد درباره حکم محرومیت سه ماهه اش و اینکه این محرومیت شامل چه کارهایی می شود توضیح داد: این حکم به طور کلی از چند منظر قابل بررسی و عجیب است. مهم ترین آن این است که من به عنوان مدیرعامل به جای مالک باشگاه که در زمان وقوع مشکلی که منجر به این قضیه شده محروم شده ام. حالا هم ظاهرا سه ماه از فعالیت محرومم. سوالی که مطرح است چه کسی به جای من باید در این مدت باقیمانده تا شروع فصل با بازیکنان قرارداد امضا کند. اگر من محروم هستم چه کسی باید تیم مشهد را برای فصل بعد ببندد.

وی افزود: به همین خاطر وکیل باشگاه نسبت به این رای اعتراض کرده و آن را از طریق کمیته استیناف پیگیری می کنیم. این حکم بدون اطلاع ما و به صورت کاملا یکطرفه صادر شده که علاوه بر محرومیت سیاه جامگان را 10 میلیون تومان هم جریمه کرده. ظاهرا محل درآمدزایی فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی است تا اندک پولی که قرار است به باشگاه ما برسد بخش عمده ای از آن به حساب فدراسیون واریز شود.

عباسی در واکنش به صحبت های حمیدرضا علی عسگری که گفته اگر تا فردا مطالبات اعضای تیم پرداخت نشود فرهاد کاظمی از تیم مشهد می رود گفت: حمید بچه بااخلاقی است. اگر چنین صحبت هایی را انجام داده باشد که من فکر نمی کنم از او درخواست دارم مراقب اظهارنظرهایش باشد چون او نمی تواند از طرف فرهاد کاظمی اظهارنظر کند.

مدیرعامل مشهد ادامه داد: ما با کاظمی کار بزرگی را آغاز کرده ایم. او تاکنون کنار ما بوده و قرار و مدارهای مهمی برای آینده گذاشته ایم. فکر هم نمی کنم تا این لحظه باشگاهی در لیگ برتر نسبت به تسویه حساب فصل گذشته اقدام کامل انجام داده باشد. ماهم منتظریم تا ببینیم چه نفراتی از ما جدا می شوند تا در آن زمان به این امور بپردازیم.

وی افزود: اتفاق خوبی هم که در در تیم مشهد رخ داده این است که توانسته ایم منابعی را به باشگاه بیاوریم که فصل آینده کمک حالمان باشند. از این نظر این نوید را می توانیم بدهیم که بخش عمده ای از مشکلات مالی باشگاه در فصل بعد مرتفع خواهد شد.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: خواسته ای که از سازمان لیگ داریم درباره تعیین تکلیف میزان سهم باشگاه ها از تبلیغات محیطی در فصل آینده است. هرچه زودتر این روند را به ما اعلام کنند ما می توانیم بر اساس آن برای فصل بعد برنامه ریزی کنیم. همین حالا از سهم سه تا چهار میلیاردی باشگاه مشهد مربوط به فصل قبل اگر حتی دو میلیارد تومان هم دریافتی داشته باشیم می توانیم مطالبات همه اعضای تیم را پرداخت کرده و به امور دیگر مربوطه هم رسیدگی کنیم. امیدوار هستم مسئولان زحمتکش سازمان لیگ در این باره اقدام عاجل انجام دهند.

منبع :http://www.shahrekhabar.com/sport/1465635720739242

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از رضا پورزمان

دونده المپیکی کشورمان طلبکار از فدراسیون!
دعوت از 24 بازیکن به اردوی فوتسال
شاید مثل دو سال پیش شود! / خطر «تمدید» در کمین پرسپولیس
مهاجم 11 دقيقه‌ای تيم‌ملی بنين در پرسپوليس؟
رونالدو و کوارشما؛ از دیروز تا امروز
مهاجری: تکلیف اردوی خارجی تا یکی دو روز آینده مشخص می شود
دیدار آقا معلم و قلعه نویی در تعطیلات عید!
بسکتبالیست‌ها به مصاف تیم دوم لیتوانی می‌روند
حاج‌صفی در ایران برای چه تیمی بازی خواهد کرد؟
یک پیروزی پرگل دیگر برای سپاهان در اردوی شهرکرد
آمار دقیق فصل گذشته زلاتان
نویر: بوفون الگوی من است
شاهد تقابل مربیان جوان و باتجربه خواهیم بود
در سوگ کارت‌های صد آفرین! / ممنون بابت درسی که دادی آقای "مهدی طارمی"
حقیقتی عجیب درباره ایسلند که انگلیس نمی‌خواهد رسانه‌ای شود
فریاد شیران: مطمئنم نفت به انزلی نمی رود
تاریخ سازی ایسلند و حذف تلخ انگلیس در آخرین بازی یک هشتم
برانکو گزینه جدی فدراسیون کرواسی برای جانشینی کاسیچ
دل‌بوسکه: 8 سال ما بردیم و یک شب هم ایتالیا
بهنام پیشرو مالک احتمالی زردپوشان تهرانی