جام جهانی جام جهانی

ورزش > ورزش > ورزش

تيم اميد امروز 2 جلسه تمرين مي‌کند

علی فتحی 7 سال پیش
تيم اميد امروز 2 جلسه تمرين مي‌کند

تيم ملي فوتبال اميد ايران در دومين روز از اردوي ترکيه در راستاي رسيدن به آمادگي و هماهنگي بيشتر امروز دو جلسه تمرين مي‌کند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال امید ایران دیروز برای برپایی یک اردوی آماده‌سازی عازم کشور ترکیه شد. شاگردان محمد خاکپور روز گذشته یک تمرین ریکاوری انجام دادند تا برای انجام تمرینات آماده‌سازی طی روزهای آتی و انجام چند بازی دوستانه آماده شوند.

تیم ملی امید قرار است امروز دو جلسه تمرین کند. تمرین نوبت صبح از ساعت 10 و 30 دقیقه آغاز شده است.

محمد مایلی‌کهن در تمرینات حضوری جدی دارد. حضور مایلی‌کهن و صحبت‌های او با بازیکنان به ایجاد جو صمیمی در بین اعضای تیم کمک شایانی کرده است.

بازیکنان پس از صرف نهار و استراحت از ساعت 16 و 30 دقیقه دومین جلسه تمرینی خود را برگزار می‌کنند. پس از تمرین عصر اعضای تیم ملی امید با حضور در هتل جلسه‌ فنی 45 دقیقه‌ای جهت بررسی فنی تمرینات و مرور تاکتیک‌ها به صورت تئوری برگزار می‌کنند.

شب گذشته محمد خاکپور با ماساژورها و مربی بدنساز تیم ملی جلسه گذاشت تا در مورد روند آماده‌سازی بازیکنان و شرح وظایفشان در اردوی ترکیه هماهنگی‌های لازم به عمل آید.

تیم ملی امید فوتبال ایران خود را جهت حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 که از سوم فرودین در تهران آغاز می‌شود آماده می‌کند.

منبع :http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1197683&tit...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب