جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

خلیلیان:سپاهان جوان به نویدکیا نیاز دارد

خلیلیان:سپاهان جوان به نویدکیا نیاز دارد

مدیرعامل پیشین باشگاه سپاهان گفت: خود محرم هم فهمید که برخی افراد برای او دام هایی گذاشته بودند تا در برابر پیشکسوتان قرار بگیرد.

مهرزاد خلیلیان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، در رابطه با بازگشت نویدکیا به تمرینات سپاهان بعد از اظهارات جنجالی که در برنامه 90 علیه او و برخی از پیشکسوتان سپاهان انجام داده بود اظهار داشت: یادمان نرود که یک قهرمان همیشه قهرمان می ماند. نویدکیا نیز جزو اسطوره های سپاهان است و در این شرایط تیمش را درک کرده و به تمرینات بازگشته است. سپاهان فعلی نفراتی مثل نویدکیا را می خواهد و همین که محرم هم به تیمش پشت نکرد و با وجود پیشنهادات زیادی که داشت معرفت به خرج داد و برگشت خودش اتفاق بزرگی است.

وی افزود: حواشی به وجود آمده با صبوری پیشکسوتان سپاهان و همچنین خود نویدکیا به تدریج کنار رفت و فکر می کنم خود محرم هم فهمید که برخی افراد برای او دام هایی گذاشته بودند تا در برابر پیشکسوتان قرار بگیرد. نویدکیا قطعا یادش نمی رود که در همین سپاهان بارها مصدوم شده و باز هم توانسته به فوتبال بازگردد و پیشکسوتان هم یادشان نمی رود که این بازیکن در دل مردم جای دارد و بارها به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شده است.

عضو سابق هیات مدیره سپاهان همچنین تصریح کرد: از نظر من نویدکیا کار درستی کرد و هواداران نیز با تشویق او در تمرین دیروز نشان دادند که هوای اسطوره هایشان را دارند. در خیلی از زمینه ها این اتفاقات پیش می آید که خدا را شکر در سپاهان همه چیز ختم به خیر شد. این تیم جوان به نفرات باتجربه ای مثل نویدکیا احتیاج دارد.

خلیلیان با اشاره به اینکه اعلام شده بود ویسی نویدکیا را نمی خواهد گفت: من خیلی از این مسائل اطلاع ندارم که در خلوت مربیان و بازیکنان چه می گذرد اما هیچ وقت قاطعانه درباره بازگشت نویدکیا از سوی سرمربی جدید صحبتی نشد. به هر حال یک مسائل پشت پرده در فوتبال وجود دارد که بقیه افراد از آن بی خبر هستند. دیدیم که در تمرین دیروز ویسی دست نویدکیا را مقابل تماشاگران بالا برد. به هر حال باید دید در نهایت تکلیف این تیم با بازیکنان جوانی که دارد چه می شود. من نه می توانم خوش بین باشم و نه بدبین.

منبع :http://cup.ir/sport/iranianfootball/487/%D8%AE%D9%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از کلثوم ثانوی سورکی

جلسه تاج با مدیران باشگاه ها تغییر کرد
استقلال، حسین آشنا را نمی خواهد
آلوفس: شورله را به راحتی از دست نمی دهیم
مربی بدنساز استقلال به اردوی این تیم اضافه شد
پدر فوتبال آذربایجان در بستر بیماری + عکس
بوفون: هنوز اهداف مهمی در فوتبال دارم
تایمز: هیدینک، گزینه جدید هدایت انگلیس
نامه باشگاه استقلال به آنالیا اسپور
عنایتی در فهرست مرفاوی برای حضور در صبا
حاج صفی به ایران بیاید حتما برای استقلال بازی می کند
مدیرعامل ماشین‌سازی: هنوز با مدافع آلبانیایی قرارداد نبسته‌ایم
جلالی: برنامه تیم ملی، برنامه ما را هم تغییر داد
زمان شروع مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد
مشکل تیموریان با پیکان؛ پیشنهاد ۵۰۰ میلیون تومانی!
مربی میدلزبرو چطور به استقلال آمد؟
تدابیر ویژه برای رساندن دروازه بان استقلال به لیگ
تاریخ شروع لیگ یک شنبه مشخص می‌شود
جدایی گیگز از یونایتد پس از 29 سال
مدافعی که دو گل زد!
آقایی: رقابت در پرسپولیس سخت است