جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

جا مانده‌های سرشناس در بازار تابستانی

مرضیه انصاری 6 سال پیش
جا مانده‌های سرشناس در بازار تابستانی

به گزارش "ورزش سه"، بیشتر باشگاه‌های حاضر در لیگ‌برتر با توجه به آغاز زودهنگام این رقابت‌ها سعی کردند نفرات مدنظر خود را خیلی زودتر از حد تصور جذب کنند به همین خاطر بازار تابستانی فوتبال ایران در همان روزهای ابتدایی داغ پیگیر شد و هرروز خبرهای جالب توجهی به گوش رسید.


در شرایطی که بیشتر بازیکنان سرشناس حاضر در بازار سبد خرید باشگاه‌های لیگ‌برتری را پر کردند هنوز تعداد قابل توجهی از بازیکنان مطرح بدون تیم مانده‌اند و مشخص نیست مشتری‌ای برای خود پیدا کنند یا نه؟ آن هم در شرایطی که بیشتر باشگاه‌ها ترکیب سهمیه بزرگسالان خود را شناختند. به این بهانه نگاهی می‌اندازیم به بازیکنانی که در بلاتکلیفی به سر برده و برخلاف پیش‌بینی‌ها مشتری‌ای ندارند و یا اگر دارند هنوز برای امضا قرارداد به توافق نرسیدند.


لئوناردو پادووانی


مدافع برزیلی و گران قیمت سپاهان در سال‌هایی که در فوتبال ایران بود همواره یکی از سوژه‌های بازار تابستانی قلمداد می‌شد. اما این‌بار بعد از اتفاقاتی که در اصفهان برایش رقم خورد و عملکرد او با پیراهن سپاهان دیگر هیچ باشگاهی تمایلی به جذب او نشان نداد و در این بین اختلاف نظر میان این مدافع و مدیران سپاهان برسر فسخ قرارداد و رقم توافقی باعث شد تا وضعیت این بازیکن در ابهام بیشتری قرار بگیرد.


وحید طالب‌لو


گلر دوم استقلال در فصل گذشته به بهانه جوانگرایی از سوی علیرضا منصوریان در لیست مازاد قرار گرفت. آن هم در شرایطی که هنوز 2 فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. طالب‌لو که دوست نداشت با چنین شرایطی از استقلال کنار برود هنوز درگیر ماجرای فسخ قرارداد و مطالباتش است. به همین خاطر نتوانسته با سایر باشگاه‌ها وارد مذاکره شود. اتفاقی که باعث شد تا او همچنان بدون تیم باقی بماند و مشخص نیست بتواند در لیگ‌برتر مشتری‌ای برای خود پیدا کند یا خیر؟


امین منوچهری


مهاجمی که در بازی‌های پایانی فصل گذشته با گل‌های خود همواره سپاهان را از بحران بیشتر نجات داد، قربانی تغییرات کادرفنی جدید شد تا حضورش در جمع سپاهانی‌ها بیشتر از یک نیم فصل دوام نیاورد. با عملکردی که منوچهری در هفته‌های آخر فصل گذشته داشت پیش‌بینی می‌شد چند باشگاه برای خرید او پیش قدم شوند اما این اتفاق رخ نداد تا این مهاجم هم بدون تیم و به دنبال مشتری جدید برای خودش باشد.


میلاد میداوودی


مهاجم سرشناس فصل گذشته سایپا برای اولین بار در طی چند سال گذشته نتوانست در همان روزهای ابتدایی بازار تابستانی با تیمی قرارداد ببندد. هر روز شایعات زیادی در خصوص توافق میلاد با باشگاه‌ها به گوش می‌رسید اما هیچ کدام تایید نشد تا این بازیکن خوزستانی بدون تیم بماند. بازیکنی که خاطرات بسیار خوشی از استقلال و سایر تیم‌هایی که پیراهنشان را برتن کرده بود داشت.


هاشم بیک‌زاده


مدافع سرشناس فوتبال ایران که فصل گذشته را با پیراهن دو تیم صبای قم و ذوب‌آهن اصفهان پشت سر گذاشت، با عدم تمایل اصفهانی‌ها برای تمدید قراردادش روبه‌رو شد تا باز هم در زمره بازیکنان سرشناسی قرار بگیرد که هنوز مشتری‌ای برای خود دست و پا نکردند. البته هاشم فصل قبل هم در آخرین روزهای نقل و انتقالات با جدایی از استقلال راهی صبا شد و حالا هم بسیاری اعتقاد دارند او در روزهای آخر به یک تیم بزرگ خواهد پیوست.


لوسیانو پریرا


شیمبا هنوز یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد آن هم با رقمی نجومی اما عبدالله ویسی نیازی به او نداشته و به باشگاه اعلام کرده است به هر قیمتی شده قرارداد خود را با این بازیکن فسخ کنند. پریرا که سال‌های خیلی خوبی در فوتبال ایران داشته حالا با توجه به همین قرارداد سنگین مالی دیگر مشتری‌ای ندارد و پیش‌بینی می‌شود با فسخ قرارداد خود با سپاهان از فوتبال ایران برود مگر اینکه حسین فرکی در سایپا بار دیگر او را در مسیر خوشبختی قرار دهد آن هم به عنوان تنها مشتری ایرانی.


محمدباقر صادقی


دروازه‌بان کهنه‌کار اصفهانی که در یک دهه گذشته با برتن کردن پیراهن دو تیم مطرح نصف جهان همواره نامش در بین فوتبالدوستان این شهر مطرح بوده حالا با جدایی از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی در زمره بازیکنانی قرار گرفته است که وضعیت نه چندان روشنی دارند. با ترکیبی که درون دروازه تیم‌های حاضر در لیگ شانزدهم دیده می‌شود بعید به نظر می‌رسد صادقی با تیمی لیگ‌برتری به توافق برسد.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب