جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

نویدکیا قول داد در اصفهان بماند

مرضیه انصاری 7 سال پیش
نویدکیا قول داد در اصفهان بماند

به گزارش "ورزش سه"، اختلاف محرم نویدکیا بازیکن با سابقه و محبوب سپاهان در فصل اخیر با مدیران و سرمربیان این باشگاه موجب شد ادامه همکاری او با زردپوشان اصفهانی برای لیگ شانزدهم در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد و عبدالله ویسی نیز با توجه به طرفداران زیادی که این بازیکن دارد موضع رسمی و شفافی از زمان هدایت سپاهان اعلام نکرده است.


با وجود اینکه تمرینات سپاهان بیش از سه هفته است آغاز شده و حتی این تیم اردویی در شهرکرد برگزار کرده اما همچنان نویدکیا در تیم ویسی حضور نیافته و مشخص نیست بخواهد با او و تیم مورد علاقه‌اش کار کند.


اما هواداران سپاهان از موضع خود مثل یک فصل و نیم اخیر کوتاه نیامدند و مدام در تمرینات خواستار بازگشت کاپیتان تیمشان هستند و به کرات شعارهایی که جنبه حمایتی از نویدکیا دارد سر می‌دهند.


بعد از ادامه پیدا کردن این مسئله و جدی‌تر شدن شایعه پیوستن نویدکیا به تیم مشهد و همکاری مجدد او با فرهاد کاظمی، روز گذشته این بازیکن به هواداران خود اعلام کرده در اصفهان خواهد ماند و دیگر آنها دغدغه‌ای نداشته باشند.


با وجود اختلاف نویدکیا با مدیران باشگاه سپاهان، به نظر می‌رسد در این بین سبحانی مدیر مجتمع فولاد مبارکه اصفهان راضی به ادامه همکاری به کاپیتان‌شان است و از طرف دیگر عبدالله ویسی نیز مقابل تشویق تماشاگران در تمرین تیمش واکنش مثبتی نشان داده و موافقت خود را اعلام کرده است.


با این حال پیش‌بینی می‌شود، موافقت و همکاری لازم از سوی دو طرف انجام شده و امروز اعلام خواهد شد نویدکیا در سپاهان می‌ماند و در تیم فصل آینده ویسی حضور دارد.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب