جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

کاپیتان تیم ملی بسکتبال از پشت پرده‌ها می‌گوید: تعویض شدم تیم بهم ریخت

کاپیتان تیم ملی بسکتبال از پشت پرده‌ها می‌گوید: تعویض شدم تیم بهم ریخت


وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی بسکتبال با دو شکست در آخرین مرحله انتخابی المپیک، شانس حضور در ریو را از دست داد. حامد حدادی از پشت پرده‌های شکست عجیب تیم ملی در دیدار مقابل مکزیک می‌گوید.

به گزارش سایت نود، تیم ایران در این دیدار نمایش خوبی داشت و بعد از جبران اختلاف ۱۱ امتیازی با این حریف از قاره آمریکا، شانس زیادی برای پیروزی داشت. تیم ایران که تا دو دقیقه پایانی بازی از مکزیک پیش بود در نهایت با چند اشتباه عجیب و متوالی با نتیجه ۷۵ - ۷۰ مغلوب شد. حامد حدادی درباره این بازی می‌گوید: اعتقاد خود من این است که باید بازی را می‌بردیم.تیمی نبود که ما را شکست دهد و حقیقت این است که خودمان به خودمان باختیم. یک مقدار خودخواهی و کم تجربگی در تیم وجود داشت. این موضوع هم به همه باز می‌گردد. از بازیکن گرفته تا سایر نفرات مرتبط با تیم. در بازی‌های نزدیک مهم دو دقیقه آخر مسابقه است که باید ببینیم چه کار می‌کنیم. ما کل بازی را عقب بودیم، اما بچه ها واقعا زحمت کشیدند و تلاش کردند و توانستند بازی را برگردانند. باز هم می‌گویم دقایق آخر مهم است که همه چیز مشخص می شود.

کاپیتان تیم ملی در جریان این بازی دقایقی زیادی روی نیمکت بود. حدادی که از تعویض شدن در اوایل بازی به شدت دلخور بود دقایقی نیمکت تیم ملی را هم ترک کرد و به رختکن رفت. او درباره این اتفاقات می‌گوید: اینکه ۱۰ دقیقه بیرون نشستم خودم مقصر بودم و باید پس از تعویض به نظر سرمربی احترام می‌گذاشتم. انگیزه بالایی در مسابقه داشتیم و خوب کار می‌کردم، اما تعویض ابتدای بازی تمرکزم را به هم ریخت و تاثیر آن را در بازی هم دیدیم. تاکنون هم به هم ریخته هستم و یک تعویضی که باید به آن هم احترام می‌گذاشتم، برایم مشکل ایجاد کرد.

تغییر چند بازیکن در تیم ملی، انتقادهای زیادی را متوجه کادرفنی کرد. حدادی درباره این تغییرات می‌گوید: منتظرند ببازیم که انتقادها را آغاز کنند. آن زمان که صمد و کامرانی و آفاق بودند، می‌گفتند تیم پیر است و حالا که جوان شده است، می‌گویند چرا جوان شده است و جای صمد و کامرانی خالی است. نمی‌دانیم با کدام ساز آنها برقصیم.خودشان هم نمی‌دانند واقعا چه چیزی از بسکتبال می‌خواهند. من یا اوشین یا اصلا یک فوتبالی بیاید و رئیس شود همه باید حمایت کنیم. برخی دوستان هستند که ببریم و ببازیم انتقاد می‌کنند. زشت است و بیایید همدل و متحد شوید. همین همدل نبودن و انتقادهای بی جا به داخل زمین هم کشیده می‌شود. چرا در بین اهالی بسکتبال تفرقه و اختلاف انداخته‌‌اید؟ نمی‌گویم آقای مشحون خیلی خوب بوذده و همه چیز سر است، همه ایراد دارند، اما حمایت کنید تا مشکلات کمتر شود. همه زحمت می‌کشند و بیکار ننشسته‌اند.

منبع :http://90tv.ir/news/272369/%DA%A9%D8%A7%D9%BE%DB%8...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از زهرا حاجی رضایی

فوق ستاره‌های المپیک به ریو می‌رسند؟
پیشکسوت ورزش بانوان: دغدغه‌های رهبری اجرایی شود، در ورزش بانوان انقلاب خواهد شد
مهاجم مراکشی در راه بازگشت به میلان
کولمن: هیچ شکایتی از بازیکنانم ندارم
سه رکورد کریس رونالدو در یک شب
مورینیو: مخیتاریان تاثیر زیادی رو تیم می گذارد
حرکت معنی دار فن پرسی در توئیتر / آیا او راهی لستر خواهد شد؟
نمودار و جدول مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶
بازگشت امرایی به صبای قم
نفت تهران پرسپولیس دوم می‌شود!
سانتوس: رونالدو الگوی دیگر بازیکنان است
راهپیمایی رئیس فدراسیون آلمان با هواداران (عکس)
رسمی/ رایان گیگز بعد از ۲۹ فصل، منچستریونایتد را ترک کرد
پس از 12 سال؛ مهاجم ملوان به ماشین سازی پیوست
حاتمی: نام تراکتورسازی «تیم شیرهای پیر» است
عابربانک از سرویس خارج شده است
محصولات جدید نایکی برای المپیک ریودوژانیرو
انگلیس به ایسلند شگفتی‌ساز باخت و حذف شد
اسپانیا 0-2 ایتالیا؛ انتقام به سبک آتزوری/ کونته به ماتادورها درس فوتبال داد
گزارش ویژه/ نگاهی به دستمزد مربیان ۸ تیم برتر اروپا؛ ارزان‌های فوق‌العاده