جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

واکنش مسعود شجاعی به پیشنهاد سرخابی‌ها

افشین مهدیلو 6 سال پیش
واکنش مسعود شجاعی به پیشنهاد سرخابی‌ها

تصمیمى براى بازگشت به لیگ ایران ندارم
هافبک تیم ملی فوتبال اعلام کرد هیچ پیشنهادی از تیم های پرسپولیس و استقلال دریافت نکرده است.
به گزارش "ورزش سه"، مسعود شجاعی که در روزهای گذشته شایعاتی درباره حضورش در استقلال یا پرسپولیس منتشر شده، در اینستاگرامش توضیحاتی را ارائه کرد.

شجاعی در این باره نوشت:

«با توجه به بحثهاى پیش امده در چند روز گذشته می خواستم نکاتى رو یادآورى کنم:

١-همه فوتبالیا تقریبا مطلع هستن که من همیشه براى کسانى که به فوتبال کشورمون خالصانه خدمت مى کنن و طرفداران همه تیمها و همچنین دو تیم بزرگ و مردمى پایتخت احترام زیادى قائلم.دلیلشم واضح است،ادمایى که این همه با شور و هیجان، بدون توهین به کسى و هیچ گونه چشمداشتى انرژى و وقت و زندگیشونُ صرف فوتبال و تیم مورد علاقشون مى کنن قابل احترام و تحسین هستند.

٢-مطمئنا پوشیدن پیراهن استقلال و پرسپولیس براى هر بازیکنى از جمله اینجانب افتخارى بزرگ محسوب میشود. البته که خودمم قبلا بارها گفتم که هنوز تصمیمى براى بازگشت به لیگ کشورمون ندارم ولى با توجه به بحثهاى پیش امده باید عرض کنم که هیچ پیشنهادى هم از هیچکدوم از این دو تیم بزرگ دریافت نکردم و اصلا دوست ندارم که سوءتفاهمى پیش بیاد براى هواداران این دو و البته هواداران خونگرم و دوستداشتنى صنعت نفت ابادان.

٣-به شدت معتقدم که فوتبال بدون هواداران فهمیده یعنى هیچ. در پایان فوتبال پاک و موفقیت روزافزون را براى فوتبال ایران ارزو می کنم.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1338852/واکنش-مسعود-ش...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب