جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

دونده خوزستانی پس از پیوستن به الاتفاق عمان: مسوولان به دوومیدانی اهمیت دهند

محمد مهدی نظری 4 سال پیش
دونده خوزستانی پس از پیوستن به الاتفاق عمان: مسوولان به دوومیدانی اهمیت دهند

ولید بچیه در گفت و گو با ایسنا، در خصوص پیوستنش به تیم الاتفاق عمان، اظهار کرد: نزدیک به یک ماه به عمان سفر و در تمرینات این تیم شرکت کردم و در نهایت با تیم الاتفاق برای مدت دو سال قرارداد بستم.

وی بیان کرد: الاتفاق بهترین تیم عمان از نظر کار در هر رشته و از جمله دوومیدانی است و بیشتر بازیکنان ملی پوش عمان نیز در این تیم حضور دارند و مربی آن هم از کشور آمریکا است.

این دونده خوزستانی گفت: امکانات آن جا خیلی بالا و در سطح پیشرفته‌ای است و بسیار به ورزشکاران اهمیت می دهند و برخلاف ایران، نفرات اول تا ششم این کشور در هر ماده‌ای، به اردوی تیم ملی دعوت می شوند تا تحت نظر مربیان کار کنند و این نشان از اهمیتی است که آن ها به ورزشکاران شان می‌دهند و همین تفاوت دو و میدانی ایران با کشور عمان است.

وی خاطر نشان کرد: کشور عمان در رشته دوومیدانی خیلی جلو است و رکوردهای دونده‌های این کشور نیز بسیار خوب است. در مدتی که در این کشور حضور داشتم، در مسابقات جایزه بزرگ عمان شرکت کردم و توانستم در دو 200 متر، عنوان قهرمانی را به دست آورم و نکته جالب این بود که مراسم تقدیر از ورزشکاران برتر و اهدای جوایز آن ها، روز بعد از برگزاری مسابقات انجام شد.

بچیه گفت: با توجه به اینکه هیات دوومیدانی خوزستان وضعیت خوبی ندارد، در حال حاضر ترجیح می دهم در عمان فعالیت خودم را دنبال کنم. امیدوارم مسوولان استان به این رشته مادر اهمیت دهند، چرا که ما دونده‌های خوبی در استان داریم و فقط باید به آن ها بها داده شود.

وی بیان کرد: درخواست من و سایر ورزشکاران استان این است که هر چه سریع تر رییس هیات دو و میدانی خوزستان مشخص شود.

این دونده خوزستانی با اشاره به برنامه های خوب مربیان خوزستانی برای ورزشکاران استان، گفت: مربیان ما برنامه‌هایی در سطح بالا به دو و میدانی کاران می دهند و فقط لازم است که مسوولان به مربیان و ورزشکاران اهمیت دهند. خوزستان در دوومیدانی پتانسیل خوبی دارد و فقط باید به آن بها داده شود.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب