جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

پاسخ بنا به گلایه های افشین بیابانگرد

پاسخ بنا به گلایه های افشین بیابانگرد

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره شرایط فرنگی‌کاران در آستانه المپیک گفت:‌ در تمام اوزان بهترین‌های دنیا را در اختیار داریم و باید بین خوب و خوب‌تر انتخاب کنیم و در این خصوص باید شرایط مسابقات و دید تاکتیکی را در نظر گرفته و تصمیم‌گیری کنیم.
وی ادامه داد: در این چند مدت سخت‌ترین دوران زندگی‌ام را تجربه کردم چرا که انتخاب 6 نفر نهایی خیلی سخت است.چون در چند وزن باید از بین دو نفر انتخاب داشته باشیم. من به هیچ عنوان نگاه شخصی ندارم و با دید فنی انتخابم را انجام می‌دهم. زمانی قرار است کشتی‌گیر را برای مسابقات آسیایی انتخاب کنیم و زمانی برای مسابقات جهانی. حالا هم برای المپیک. حالا شرایط فرق می‌کند چون کشتی‌گیر باید قابلیت‌هایی را داشته باشد که بتواند در بین بهترین‌های جهان بدرخشد. ما هم نفری را انتخاب می‌کنیم که بیشترین قابلیت را داشته باشد.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: زمانی امید نوروزی در وزن 66 کیلوگرم قهرمان المپیک شد و حالا با 6 کیلو اضافه وزن قوی‌ترین کشتی‌گیر 66 کیلوگرم است. چطور وقتی کشتی‌گیری مانند نوروزی را دارم می‌توانم به کشتی‌گیری که می‌خواهد از 75 کیلو به 66 کیلو بیاید اعتماد کنم؟
محمد بنا درباره انتقادهای افشین بیابان‌گرد مبنی بر اینکه نتوانسته است او را برای عدم حضور در المپیک قانع کند ، گفت:‌دلیلی ندارد که بخواهم کشتی‌گیر را قانع کنم چون باید با نتایج المپیک مردم را قانع کنم و به آنها پاسخگو باشم. البته قبول ندارم که این صحبت‌ها، صحبت های بیابانگرد باشد. 12 سال است که با این کشتی‌گیران زندگی می‌کنم و یا در این مدت نتوانسته‌ام به شناخت برسم.
محمد بنا خاطرنشان کرد: اگر برای کشتی‌‌گیر بازنده ده بار هم انتخابی بگذاریم باز هم بهانه می‌آورد. سال هاست با کادر فنی خودم کار می‌کنم و برای تصمیم‌گیری نهایی نظر آنها را می‌خواهم. همیشه گفته‌ام و این مثال را زده‌ام که قرار است به جنگ جهانی برویم و من هم به عنوان فرمانده وظیفه دارم در این جنگ به پیروزی برسم. پس مجبورم برای این پیروزی کشته بدهیم.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/598923/پاسخ-بنا...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب