جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

صانعی: بازیکنان فقط در شرایط مسابقه به آمادگی خوبی می رسند

صانعی: بازیکنان فقط در شرایط مسابقه به آمادگی خوبی می رسند

مدیر فنی تیم ملی فوتسال پس از اعلام اسامی تیم ملی فوتسال اعلام کرد: به دلیل حضور بازیکنان ملی پوش تیم تاسیسات دریایی در رقابتهای جام باشگاههای آسیا در تایلند، بازیکنان ملی پوش امید ، به تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش کاپ، علی صانعی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال گفت: اسامی تیم ملی در حالی اعلام شده که نام چند بازیکن جدید در آن وجود دارد . به دلیل حضور بازیکنان ملی پوش در تیم تاسیسات دریایی در رقابتهای جام باشگاههای آسیا در تایلند، بازیکنان ملی پوش امید را به اردوی بزرگسالان دعوت شده اند تا کادر فنی ارزیابی کاملی از عملکرد آنها داشته باشد.

وی افزود: بیشترین تمرکز کادر فنی در چهارمین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بر روی برنامه های دفاعی و فعالیتهای ایستگاهی است. سپس بازیکنان در اختیار تیم هایشان قرار می گیرند تا در بازیهای لیگ حضور یابند.

مدیر فنی تیم ملی فوتسال در ادامه درباره آنالیز بازی اسپانیا گفت: حدود 30 تا 40 درصد از بازیکنان تیم باشگاهی اسپانیا ملی پوش بودند و همانطور که میدانید شیوه بازی باشگاهی شان بسیار نزدیک به شیوه بازی ملی است. بر همین اساس آنالیز خوبی از بازیهای بازیکنان ملی پوش تیم باشگاهی اسپانیا داشتیم. نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در بازی بازیکنان اسپانیایی وجود داشت این بود که بازیکنان کاملا آماده ای داشتند و این آمادگی به برگزاری رقابتهای لیگ کشور اسپانیا باز می گردد. درست یک هفته قبل از آغاز رقابتهای جام باشگاههای جهان، فینال بازیهای لیگ اسپانیا به پایان رسید و بازیکنانش در شرایط مسابقه بودند و با آمادگی بالا در این مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: اصرار کادر فنی برای برگزاری هر چه زودتر رقابتهای لیگ بر این بود تا بازیکنان با شروع مسابقات لیگ، در شرایط بازی قرار بگیرند و با تمرینات اختصاصی در تیم ملی، به هماهنگی خوبی برسند تا در نهایت در جام جهانی عملکردی در حد قهرمان آسیا داشته باشیم. دیر برگزار شدن رقابتهای لیگ به آمادگی بازیکنان ضربه خواهد زد و این موضوع زمانی مشخص می شود که رقابت ما با تیم ها در جام جهانی آغاز شده است. معتقدم در جام جهانی کار سختی را برابر حریفان داریم. اما تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا با آمادگی کامل به مسابقات برویم.

صانعی در پایان بیان کرد: وضعیت کنونی تیم ملی با توجه به تمریناتی که داشته ایم و آغاز مسابقات لیگ از اوایل مرداد ماه اختلاف فوتسال ایران با تیمهای جهان در جام جهانی کلمبیا را نشان می دهد. بازیکنان تشنه برگزاری مسابقات هستند و پس از هر تمرینی اگر مسابقه ای برگزار شود، ملی پوشان آماده تر از قبل می شوند. ما نیز در برنامه های خود برگزاری تورنمنت تایلند و دو دیدار با ازبکستان را داریم اما ای کاش رقابتهای لیگ زودتر آغاز می شد تا با آمادگی کامل بازیکنان، به عرصه جام جهانی قدم می گذاشتیم.

منبع :http://cup.ir/sport/iranianfootball/487/%D8%B5%D8%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از امين نصراله زاده سوركي

بخشی از طلب ماریچ پرداخت شد
امروز، آخرین دیدار تدارکاتی گسترش در ترکیه
کروس: این بهترین عملکرد ما در یورو بود
جزئیاتی از ملاقات مخفیانه پدر مسی با مالک چلسی
مرکز رسانه‌ای شهر ریو افتتاح شد
خدیرا: آنچلوتی بایرن را خطرناک تر می کند
کریمی با سپاهان قرارداد بست
بازیکن حاضر در لیگ رژیم صهیونیستی به تیم خواهان شهباززاده پیوست
نوروزی به سپاهان پیوست
حرف های رونالدو در میان طرفداران پرتغال
دروازه بان برزیلی تیم مشهد یک ساله بست
مظلومی فسخ نکند، نمی‌توانید قرارداد منصوریان را ثبت کنید
پیکانی‌ها در تست پزشکی شرکت کردند
جلسه فنی کمالوند با گسترشی ها در ترکیه
افاضلی: از نفت تهران با من هیچ صحبتی نشده است
قرارداد بازیکن استقلال فردا رسمی می شود
عنایتی:پورحیدری شوخی کرد و جدی گفت!/چطور 2 روزه نظرشان عوض شد؟
رئیس جدید باشگاه الاهلی اعلام کرد/منتظری و جباری ماندنی شدند
عابدزاده:پرسپولیس بزرگترازطارمی ورضاییان است/هواداران سرخ ناراحت نشوند
فخرالدینی با معرفی مربی نفت زردپوش می شود