جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

افسران امنیتی در باشگاه‌ها چه می‌کنند/ بوقچی‌هایی ایستاده با مشت!

افسران امنیتی در باشگاه‌ها چه می‌کنند/ بوقچی‌هایی ایستاده با مشت!

برخی بوقچی‌ها بارها به بهانه نظم هواداران را کتک زده‌اند و حتی به سرمربی تیم ملی ایران هم بی احترامی کرده‌اند درحالی که باشگاه‌ها موظفند هر سال افسر امنیتی خود را به آسیا معرفی کنند!

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان دیدار استقلال و تیم امید خودش که برای فهمیدن درصد آمادگی و هماهنگی انجام شد و منصوریان باید با تمام تمرکزش چشم از تیمش بر نمی داشت، دوباره یک بوقچی با مشت به چشم یک هوادار زد.

ماجرای لیدرهای رسمی باشگاه ها و هوادارانی که بدون هیچ مشکلی کنار تیمشان هستند از این مطلب جداست. سخن با افرادی است که بیشتر یک بوقچی هستند و به خاطر منافع خودشان هر رفتار غیراخلاقی را انجام می دهند.

ایستاده با مشت
آخرین بار که این اتفاق افتاد فرزاد مجیدی پیشکسوت استقلال را با مشت زدند. در یک بازی دوستانه بین استقلال تهران و پیکان بود که یک هوادار به بازی کردن هوتن قلعه‌نویی اعتراض کرد و درحالی که امیر قلعه نویی گفت از ورزشگاه حجازی او را بیرون ببرید، آن هوادار را به اتاق بردند و با مشت زدند که اتفاقا بسیار هم پر سروصدا شد.

اینها البته تنها مشت هایی نبوده اند که در فوتبال ایران توسط گردن کلفت ها زده می شوند بلکه معروف ترین آنها مشتی است که یک بوقچی دیگر پای چشم آقای گل جهان در تمرین پرسپولیس کاشت و تا مدت ها علی دایی بادمجانی زیر چشم داشت و یا از آن بدتر روزی را به یاد می آوریم که یکی دیگر با پاره آجر دنبال افشین قطبی می دوید تا او را بزند.

منصوریان مجبور شد وسط بازی برای دلجویی از آن هوادار با وی عکس سلفی بگیرد اما معلوم نیست این موارد تا کی و کجا می‌خواهند ادامه داشته باشند؟ در ورزشگاه آزادی برخی از همین ها طرفداران فرهاد مجیدی را زدند. روی سکوهای قرمز هم کم اتفاق نیفتاده که آنها مردمی را که فرد دیگری را تشویق کرده‌اند به باد کتک گرفته اند.

تیم ملی را هم تهدید می‌کنند
کار امروز به جایی رسیده که برخی می گویند ماجرای تهدیدها و توهین ها به کی روش هم از این ها نشات گرفته و این آنها بوده‌اند که کی روش در موردشان بیانیه نوشته و از برانکو خواسته که به خاطر این توهین ها عذرخواهی کند.

تیم ملی احترام و حرمتی ویژه داشت، اما به نظر می رسد مرزهای حرمت از مردم تا مدیران و روسا و ... حالا به پیراهن مقدس تیم ملی هم رسیده که دسته ای اینطرف می گویند کی روش را شعار می دهیم و نابودش می کنیم و دسته ای دیگر آن طرف روی آن سکوها به دلیل رابطه بهتر باشگاهشان با تیم ملی – و نه حرمت تیم ملی – می گویند جواب دندان شکنی خواهند داد!

پس افسر امنیتی را چرا معرفی می‌کنید؟
پرسش واقعا این است که آیا در همه جای دنیا اینگونه است؟ یعنی حفاظت فیزیکی محل های تمرین با بوقچی هاست یا ماموران انتظامی؟ اصلا اعلام اسم افسر انتظامی به کنفدراسیون آسیا به کدامین دلیل انجام می شود؟ فقط فرمایشی است؟ یا جدا باید وارد گود شود و بازی های دوستانه و البته تمرین ها را پوشش امنیتی بدهد؟

مثلا در آن دیدار استقلال با پیکان یا آن درگیری دایی با بوقچی اگر اتفاق بدی رخ می داد چه کسی پاسخگو بود؟ این افسرهای امنیتی که قانونا هر سال باید به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شوند فقط نمایشی از حرفه ای شدن جلوی کنفدراسیون هستند؟

منبع :http://www.mehrnews.com/news/3701438/%D8%A7%D9%81%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از مجید رضا ضابطیان حسینی

حامد حدادی: حساسیت بازی باعث از بین رفتن تمرکزمان شد
تنها‌ترین تیم ملی تاریخ میان رقبای تا دندان مسلح/ مثل کودک سرراهی
حضور تیم ملی بسکتبال در انتخابی المپیک «تدارکاتی» نباشد
بی‌صبرانه منتظر تجربه بازی در تهران هستم/ حریفان بزرگی داریم
تیم صربستان بامداد پنجشنبه وارد تهران می‌شود
ما در زمان انفجار در فرودگاه نبودیم/ در ترکیه ماندیم تا کارهای اقامت مان را انجام دهیم
هالگریمسون: دفاع ما عالی بود/ شایسته پیروزی مقابل انگلیس بودیم
هازارد: هنوز اتفاقی رخ نداده، تازه اول راه هستیم
په‌په: با تواضع، تلاش و روحیه پرتغالی بر کرواسی غلبه کردیم
جلالی: فردا با تیموریان برای پیوستن به پیکان صحبت می‌کنیم/ شاید در آینده برای جذب نکونام وارد عمل شویم
شهنازی: با دو باخت نمی‌توانیم بگوییم والیبال مشکل دارد/بودجه به زودی واریز می‌شود
هامرن: زلاتان خاص است،مثل او دیگر نمی‌آید/امید زیادی برای صعود داشتیم
چراغپور: برخورد مناسبی با حرف فنی کی‌روش نداشتیم/ برخی از تقابل برانکو و کی‌روش سود می‌برند
شرط امیدوارکننده در قرارداد طارمی/مشتری مهاجم پرسپولیس«پائوک»نیست
تیم بسکتبال ایران قهرمان تورنمنت اطلس اسپرت شد
مدافع استقلال به نفت آبادان پیوست
هیات‌مدیره باشگاه فولاد خوزستان تغییر کرد
کونته: به سوئد حتی یک موقعیت هم ندادیم/ایتالیا با انگیزه است و باز هم برنده می‌شود
گفتگوی طاهری با برانکو در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقال
ساتکمپ امتیازآورترین بازیکن دیدار برزیل و ایران شد