جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

ابراهیمی: قهرمانی با استقلال طعم دیگری دارد

جمال توسل 7 سال پیش
ابراهیمی: قهرمانی با استقلال طعم دیگری دارد

هافبک استقلال پس از تمدید قرارداد خود با استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است.
به گزارش ایسنا، امید ابراهیمی هافبک ملی پوش استقلال که از قطر پیشنهاد داشت با استقلال به توافق رسید و قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد. به این ترتیب امید ابراهیمی فصل آینده را نیز در تیم علیرضا منصوریان توپ خواهد زد.

ماندم تا بدهی ام به هواداران را بدهم

دو سال خوب در کنار خانواده بزرگ استقلال داشتم و روزهای تلخ و شیرین بسیاری را تجربه کردم. طبیعی است که حالا قرارداد خودم را با استقلال تمدید کرده ام زیرا مدیون هواداران استقلال هستم و می خواهم امسال با استقلال، برد در دربی و جام به هواداران هدیه کنم تا بدهی ام را به آنها داده باشم. استقلال تیم بزرگی است و سعی می کنم در لیگ شانزدهم با پیراهن این تیم در استقلال و تیم ملی به اهداف بزرگی دست پیدا کنم.

در ایران فقط استقلال

همه می دانستند که در ایران جز پیراهن آبی، پیراهن تیم دیگری را بر تن نمی کنم. من برای پیشرفت فوتبالم به دنبال حضور در لیگ های معتبر بودم. در این مدت از کشورهای معمولی نیز پیشنهادات بسیار خوب مالی داشتم اما چون تنها پیشرفت فوتبالی مد نظر من بود، این پیشنهادات را رد کردم. امروز صبح نیز دعوت نامه ای از یک تیم روسی به دستم رسید اما احساس کردم بیش از این نباید برای تیم های خارجی صبر کنم زیرا خودم، استقلال و هواداران لطمه خواهند خورد. به همین دلیل بنا بر قولی که به استقلالی ها داده بودم، قرارداد خودم را با تیم بزرگ استقلال تمدید کردم.

مسائل مالی اولویت من نیستند

همین الان که با شما صحبت می کنم هیچ پیش پرداختی دریافت نکرده ام و قولی نیز برای این موضوع از مسئولین نگرفته ام و از دو فصل گذشته نیز مطالباتی دارم که هیچ گاه اولویت من برای تمدید قرارداد با استقلال نبوده اند. موضوعی که برای من در استقلال مهم بوده است، حمایت هواداران و صداقت مسئولین است که دلیل اصلی من برای انتخاب استقلال هستند.

محبت هواداران را جبران می کنم

باید از آقایان افشارزاده و جهانیان که در این مدت از من حمایت کردند و مرا تحت فشار قرار ندادند تا بتوانم در آرامش تصمیم بگیرم، تشکر کنم. همچنین از دکتر توفیقی عزیز نیز باید قدردانی کنم که تا ساعات پایانی شب مزاحم ایشان بودیم و در تنظیم قرارداد نیز زحمت شایانی کشید. از دوست و برادر بسیار عزیزم محمودرضا بابایی نیز تشکر می کنم که در این سال ها نه تنها برای من بلکه برای بسیاری از بازیکنان استقلال مانند برادری امین حضور داشت و در بزنگاه های تصمیم گیری کمک های چشم گیری کرد که در نهایت به نفع استقلال بزرگ و هواداران آن شده است. همچنین در اینجا از آقای علی شفیع زاده بعنوان یک استقلالی تمام عیار نیز بابت تماس و حمایتی که از من داشتند تشکر می کنم. در نهایت از هوادارانی که در این مدت با تشویق های خود من را شرمنده کردند نیز سپاسگزاری می کنم و قول می دهم با ارائه بازی های خوب، محبت های آنان را جبران کنم.

منصوریان جزئی از خانواده استقلال است

همه هواداران استقلال به خوبی منصوریان را می شناسند. او جزئی از تاریخ و خانواده استقلال است که در سالهای اخیر با حضور در نفت تهران، تیم ملی امید و حضور در کادرفنی تیم ملی به خوبی توانایی های فنی بالای خود را نشان داده است. کار کردن با ایشان برای من افتخاری بزرگ است و در این مدت در دفعاتی که با ایشان تماس داشتم، جز محبت و اعتماد چیزی ندیدم. امیدوار و مطمئن هستم که در اولین فصل حضور منصوریان در استقلال می توانیم یک جام را به هواداران هدیه بدهیم.

برای بازیکنان جدید استقلال آرزوی موفقیت دارم

استقلال تیم بزرگی است و همیشه بازیکنان بزرگی در آن حضور داشتند. ابتدا به وحید، آرش، میلاد و حنیف عزیز بابت زحماتی که سالیان طولانی در استقلال کشیدند خسته نباشید می گویم و امیدوارم در همه مراحل زندگی خود موفق باشند. به بازیکنان جدید استقلال نیز خوش آمد می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. بازیکنان خوبی مانند رحمانی، رضایی، غفوری، افشین، قربانی، کنعانی زادگان و باقری به استقلال اضافه شدند که با بسیاری از آنها در تیم ملی هم بازی بوده ام و به امید خدا در کنار این بازیکنان با حفظ نظم و نشاط تیمی در کنار کادر فنی با دانش استقلال بتوانیم باعث سرافرازی هواداران باشیم.

مهدی و خسرو من را برای حضور در استقلال تشویق کردند

با همه بازیکنان تیم ارتباط خوبی دارم اما با کاپیتان رحمتی و خسرو حیدری از گذشته هم بازی بوده ام. خسرو همیشه به مانند برادر و راهنما در کنار من حضور داشته است و امشب نیز در جلسه عقد قرارداد در کنار من حضور داشت تا من هر چه سریعتر با استقلال تمدید کنم. کاپیتان رحمتی نیز در این مدت با من تماس داشت و جویای آخرین وضعیت من بود و مرتبا من را برای حضور در استقلال تشویق می کرد.

قهرمانی در استقلال طعم دیگری دارد

قهرمانی با استقلال در لیگ برتر یا جام حذفی در کنار حضور موفقیت آمیز در لیگ قهرمانان آسیا تمام انگیزه ی من برای فصل پیش روی است. همچنین در تیم ملی نیز روزهای مهمی پیش روی ما است که باید برای سربلندی تیم ملی نیز تلاش دو چندانی داشت. من قهرمانی های زیادی را تجربه کرده ام اما می دانم قهرمانی با استقلال طعم دیگری دارد و برای چشیدن این طعم خاص در کنار استقلال ماندم. امیدوارم در این مسیر طولانی هواداران یکدل و یکصدا از ابتدا تا انتهای لیگ در کنار استقلال خودشان باشند.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب