جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

شاهرودی:طارمی و رضاییان از پرسپولیسی ها عذر خواهی کنند

محمد جلوداری 7 سال پیش
شاهرودی:طارمی و رضاییان از پرسپولیسی ها عذر خواهی کنند

رضا شاهرودی که خودش سابقه بازی در لیگ ترکیه را دارد می گوید چند روز پیش وقتی رامین رضاییان را دیده بود به او گفته بود که به ترکیه نروند آن هم به این دلیل که در آنجا هم فوتبال شان تمام می شود و هم پول شان را نمی دهند. شاهرودی که از حضور در لیگ ترکیه به عنوان یکی از بدترین دوران فوتبالی اش یاد می کند در این مورد می گوید:«رامین رضاییان را چند روز پیش دیدم. من به او توصیه کردم که به لیگ ترکیه نروند. چون ترکیه ای ها به قرارداد هایشان پایبند نیستند. این مشکل دقیقا برای خودم پیش آمد. در قرارداد من ذکر شده بود که برای بازی های دوستانه هم می توانم به ایران بیایم اما آنها برای بازی های اصلی در تیم ملی هم این اجازه را به من نمی دادند. آن زمان با مهندس عابدینی مشورت کردم و گفت به ایران برگردم. برگشتم و آنها شکایت کردند و آی تی سی من را ندادند دو سال از عمر فوتبالم این طور به هدر رفت. شرایط ترکیه سخت است و به جز سه تیم بالای جدول بقیه تیم هایشان حرفه ای نیستند.»

شاهرودی این را گفت و ادامه داد:«فکر می کنم پرسپولیس همین رقم را شاید کمی کمتر به این بازیکنان می داد. امیدوارم که آنها موفق شوند اما بعید می دانم در ترکیه اتفاق های خوبی برایشان بیفتد.»

از شاهرودی سوال کردیم که نظرش درباره رفتار طارمی چیست؟ او به هواداران قول داده بود از سفر که برگردد قراردادش را امضا می کند اما ...شاهرودی گفت: «این کارها زیبنده نیست. وقتی یکی دست یا علی می دهد باید تا آخر به آن پایبند باشد. این کار اصلا قشنگ نبود. اگر از همان روز اول می رفت و دیگر هواداران را امیدوار نمی کرد داستان فرق می کرد. فکر می کنید مردم برای چه امثال پیروانی، شاهرودی و عابدزاده را دوست دارند؟ هنوز هم که هنوز است مردم به ما لطف دارند.»

شاهرودی در ادامه اما سعی می کند ماجرا را به سمتی ببرد که کمی از فشار هواداران را کاهش دهد: «به نظرم آنها برای پیشرفت رفته اند و فکر می کنند در ترکیه به این مهم دست پیدا می کنند. باید حرفه ای فکر کنیم و باور کنیم دیگر این دو نفر را در اختیار نداریم.من توصیه می کنم که با شهامت بازی کنند و البته در اولین فرصت از همه هواداران پرسپولیس عذر خواهی کنند.»

پیشکسوت پرسپولیس درباره سایر خریدهای این تیم هم حرف می زند و می گوید:«خریدهایی که پرسپولیس کرده در تیم های خودشان ستاره بوده اند اما در پرسپولیس داستان فرق می کند.بازی ها و شرایط سخت تر است.باید ببینیم شرایط چطور می شود.»

بازیکن سابق تیم ملی در پایان درباره بخشش هم بازی سابقش علی اکبریان از زندان هم گفت:«واقعا از شنیدن این خبر خوشحال شدم.او یک اشتباهی کرد و تاوانش را هم پس داد.نباید علی را طرد کرد.امیدوارم هر چه زودتر بیرون از زندان ببینمش.»منبع :http://90tv.ir

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب