جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

باشگاه گسترش فولاد: نریمان جهان ننه من غریبم بازی در می‌آورد!

 باشگاه گسترش فولاد: نریمان جهان ننه من غریبم بازی در می‌آورد!

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه گسترش فولاد درباره وضعیت نریمان جهان اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود این باشگاه در واکنش به پیگیری اصحاب رسانه و هواداران درخصوص آخرین وضعیت و تعیین تکلیف سامان نریمان جهان اعلام کرد: "برخلاف جوسازی‌های صورت گرفته که موضوعی کاملا واضح و مبرهن را به بحران کشانده‌اند، هیچ گونه مساله‌ای پیچیده‌ای در این زمینه وجود ندارد.
همانگونه که تمامی فوتبال دوستان استان و حتی کشور بر این موضوع اذعان دارند، مدیریت باشگاه گسترش فولاد تبریز همواره به دنبال پرورش و کمک به موفقیت بازیکنان و مربیان بومی و حتی دیگر تیم‌های استان بوده و هیچ گاه در پی کسب انتفاع نبوده است.
موضوع همکاری و تعامل باشگاه گسترش فولاد با دیگر تیم‌های همشهری برای تعالی بازیکنان و بطورکلی فوتبال تبریز، بر همه فوتبال دوستان واضح و مشخص است و حتی در نقل و انتقالات اخیر نیز علیرغم اعلام نیاز کادر فنی و توافق با محمد نوری و کرار جاسم، پس از اطلاع از نظر تراکتورسازی برای جذب آنان، مذاکره با این دو بازیکن را متوقف کرد.
سامان نریمان جهان یکی از بازیکنان با استعداد فوتبال تبریز است که پله‌های موفقیت را در گسترش فولاد طی کرده و سرمایه‌ای ارزشمند برای این باشگاه محسوب می‌شود و طبیعتا پیشرفت نریمان جهان افتخاری برای گسترش فولاد است.
با تمامی اوصاف، ضروری ست که بر این نکته نیز توجه شود که به هرحال باشگاه گسترش فولاد تبریز جزیی از مجموعه‌ای خصوصی محسوب می شود و هیچ گونه ارتزاق از بودجه دولتی ندارد و در همین راستا، بهره‌وری از سرمایه‌های خود را حقی مسلم می‌داند.
اما اظهار این ادعا که در نیم فصل گذشته استفاده از این بازیکن در ترکیب تیم مناسب نبوده و سرمربی تیم به وی اعتقادی ندارد، بد اخلاقی به حساب می‌آید، زیرا که پیش از این، مربیانی دیگری نیز در سایر تیم‌ها، در بکارگیری این بازیکن با مشکل مواجه بوده اند و علیرغم صحبت‌های مطرح شده، کادر فنی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز همواره درصدد ایجاد زمینه موفقیت برای این بازیکن بوده است.
باشگاه گسترش فولاد طی سالهای اخیر بیشترین حد همکاری را با سامان نریمان جهان انجام داده و تمامی فرصت‌های موفقیت را برای وی فراهم کرده است و نریمان جهان در حال حاضر، دو فصل دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارد و باید در خدمت این باشگاه باشد و در صورتی که اجرای این امر از طرف وی، میسر نیست باید براساس معیار های فوتبال حرفه‌ای رفتار کرد.
زمانی که این بازیکن بدون اطلاع و اجازه باشگاه، راهی اتریش شد و در تمرینات تیم مدنظرش شرکت کرد، پای بر روی اصول فوتبال حرفه‌ای و حتی اخلاقی گذاشت و حالا بقول معروف با ننه من غریبم بازی به دنبال توجیه اشتباه خود و به نوعی دست پیش گرفتن است.
به اطلاع اصحاب رسانه و هواداران عزیز می‌رساند، اظهارات مطرح شده از سوی پدر سامان نریمان جهان درخصوص داشتن پیشنهاد فوق العاده برای این بازیکن در نیم فصل گذشته، ادعایی بی اساس به شمار می‌آید و برخلاف صحبت‌های شفاهی که همواره مطرح است، براساس اعلام مدیریت باشگاه، تاکنون هیچ گونه پیشنهاد کتبی برای نریمان، به باشگاه ارسال نشده است و تمامی صحبت‌های پیرامون این بحث، کذب است.
همچنین پیشنهاد پرداخت مبلغ از سوی ماشین سازی در قبال صدور رضایت نامه امری طبیعی در فوتبال حرفه ای است و موضوع رقم مورد ادعای مطرح شده نیز تکذیب می‌شود و از این طریق اعلام می‌شود که مبلغ تعیین شده جهت صدور رضایت نامه، رقمی معقول و منطقی نسبت به موارد مشابه در نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتری است.
علاوه بر این، مدیریت باشگاه گسترش فولاد راهکار دیگری برای این موضوع ارایه شده که بر اساس آن، درصورتی که به هر دلیلی پرداخت مبلغ تعیین شده برای صدور رضایت نامه نریمان جهان مقدور نبود، وی می‌تواند با تمدید قرارداد خود، بصورت قرضی راهی تیم مدنظرش شود که متاسفانه مباحث و شروطی مانند حق فسخ یکطرفه در صورت داشتن پیشنهاد خارجی و غیره ... از طرف این بازیکن مطرح شد که آن را تنها می توان با عهدنامه ترکمنچای مقایسه کرد.
روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز با ابراز تاسف از فضای به وجود آمده درباره وضعیت سامان نریمان جهان، یادآور می شود، متاسفانه بقول معروف، گره‌ای که می شد با دست باز کرد را به دندان گرفته‌اند و موضوع جاری و دارای راهکار در چارچوب فوتبال حرفه‌ای را به فیلم هندی تبدیل کرده‌اند.
در نهایت آنچه از منظر باشگاه گسترش فولاد تبریز سرانجام موضوع مذکور قرار دارد، راه و روش کاملا شفاف و براساس معیارهای فوتبال حرفه‌ای است و مالک، مدیر عامل و هیئت مدیره باشگاه تاکنون با سعه صدر با این موضوع برخورد کرده‌اند و این طرف مقابل است که باید از مسیر انحرافی خود بازگشته و رسیدن به مقصد را از طریق اصول مشخص شده طی کنند.
باشگاه گسترش فولاد تبریز امیدوار است، سامان نریمان جهان نیز همچون جابر انصاری دو فصل قبل و محمد ابراهیمی و داریوش شجاعیان طی فصل گذشته و ... که با همین کادر فنی به اوج رسیدند، وی نیز با پرهیز از ورود به حاشیه‌ها و تلاش جهت بروز توانایی‌های خود، مسیر موفقیت پایدار را برای آینده نزدیک بپیماید و شاهد ثبت افتخاری دیگر برای باشگاه گسترش فولاد تبریز باشیم. "

منبع :http://90tv.ir/news/269002/%d8%a8%d8%a7%d8%b4%da%a...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از امیررضا ثانوی سورکی

برمک: برای بازیهای مرحله نهایی در آلمان شبیه سازی کردیم
ترافیک در پست دفاع استقلال
بکن‌باوئر:قهرمانی جام ملت‌ها به آلمان یا فرانسه می‌رسد
تمرین تاکتیکی پرسپولیس زیر نظر برانکو/حسینی دور زمین راه رفت
منصوریان: قول استقلالی شدن حاج‌صفی را گرفته‌ام
کمالوند در کنار سرمربی فنرباغچه(عکس)
پیروانی: حضور مهدوی‌کیا انگیزه بازیکنان را افزایش داد
مصدومیت هافبک گسترش جدی نیست
حواشی جذاب دیدار فرانسه- ایسلند
پرسپولیسی‌های قدیمی مهمانان امشب خندوانه
فنرباغجه با فان پرسی و در غیاب نانی با گسترش دیدار می کند
یک برزیلی؛آخرین بازیکن گسترش
مرفاوی:سعی می کنیم تیم خوبی را ببندیم
کمالوند:هواداران تراکتور و ماشین سازی ما را تنها نمی گذارند
بیل: با پرتغال بازی داریم نه رونالدو
حمله هواداران افراطی کرواسی به ویلای راکیتیچ
حضور طاهری در راهپیمایی روز قدس
اقدم:ذوالفقاری با مدیرعامل تراکتور هماهنگ باشد/نادری محروم می شود
دبیر هیات مدیره استقلال در باشگاه پرسپولیس
مسلمان:مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارم/ از دست کسی ناراحت نیستم